ויפאליס
שירות לקוחות >> אתרי אינטרנט >> טלפון נענע

נענע - טלפון שירות לקוחות
1900-725-300


שירות לקוחות nana10
האתר הישראלי המוביל nana10 מציע לקהל הגולשים לצד מגוון תכנים ושירותים גם שירות לקוחות מקצועי ואדיב, שיעזור לכם, בטלפון או במייל, בין היתר, בכל בעיה או תקלה בצ'אט, לאיתור פרקים של תכניות בערוץ 10 או ליצירת קשר עם תכניות הערוץ, לטיפול בתקלות במשחקים באתר, או לפניה בכל נושא אחר.

טלפון של nana
באתר נענע 10 באפשרותך ליהנות ממגוון עצום של תכנים ושירותים, לרבות חדשות, בלוגים, בידור, סלבס, אוכל, לייף סטייל ואופנה, כסף, ספורט, משחקים, ספורט, ועוד, וגם להתעדכן מתכניות ערוץ 10.
בכל שאלה, בעיה או תקלה בנוגע לשירותים השונים באתר, אתם מוזמנים להתקשר למספר הטלפון של נענע ולקבל מענה מיידי מצוות שירות לקוחות nana.

מספר הטלפון של נענע
מחפשים את מספר הטלפון של נענע? פשוט חייגו למספר המופיע למעלה, ותוכלו לקבל מענה מהיר ומקצועי לגבי השירותים והמידע שמציע לכם אתר נענע.

צריכים את הטלפון של נענע? חייגו 1900-725-300

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com