ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> עיריות >> עיריית נצרת עילית טלפון

עיריית נצרת עילית *
1900-72-0067

באינדקס העיריות של ישראלעיריית נצרת עילית, היא הרשות המקומית האחראית על ניהולה השוטף של העיר נצרת עילית. שירות חדש ומתקדם מאפשר לכם לגשת בשיחת טלפון אחת אל כל האגפים, השירותים והמחלקות בעירייה:
לשכת ראש העיר, אגף חינוך, מינהל הכספים, מינהל הנדסה ותשתיות, אגף קליטה, אגף רווחה, המחלקה המשפטית, מחלקת גבייה וארנונה, אגף הרכש, אגף רישוי ופיקוח על הבנייה, המרכז למניעת וטיפול אלימות במשפחה, מחלקת רווחה ילדים ונוער, טיפול בהתמכרויות, היחידה לקידום מעמד האישה, רשות החניה, רישוי עסקים, מחלקת קהילה והתנדבות, מדור תרבות, מחלקת תעסוקה, מבקר העירייה, שירותים סוציאליים וכו'.

מודיעין טלפוני עיריית נצרת עילית
עירית נצרת עילית היא מוסד ציבורי האמון על מתן שירותים ומידע לתושבי העיר. רבות הפעמים בהן עולה הצורך בקבלת מידע או שירותים מהעירייה, אך איתו עולה גם הקושי באיתור פרטים או מספרי טלפון. על מנת להקל עליכם את הנגישות וקבלת הפרטים, הקמנו מודיעין טלפוני חדשני שמספרו: 1900-72-00-67. בחיוג אל מספר הטלפון המצורף, תגיעו אל מערכת מתקדמת לניתוב שיחות. בלחיצות על מקשי הטלפון תוביל אתכם המערכת אל הפרטים והמידע הדרושים לכם: תשלומי ארנונה ומים, שעות קבלת קהל, שירותי רווחה, כתובת העירייה ועוד.

שירות מודיעין לחיים קלים יותר
מהיום, במקום לחפש בגוגל ביטויים, כמו: "ארנונה מספר טלפון", "נצרת עילית כתובת עירייה", " דרושים נצרת עילית עירייה", וכדו', שלא בהכרח יניבו את התוצאות הדרושות לכם - תוכלו בשיחת טלפון אחת למספר: 1900-72-00-67, לקבל את כל המידע. שירות מודיעין זה מאפשר לכם לקבל את כל הפרטים הדרושים לכם מעיריית נצרת עילית, ואף מקל עליכם את יצירת הקשר עם כל המחלקות והאגפים בה. ניתן לגשת אל השירות מכל מקום, בכל שעה ומכל מכשירי הטלפון.

צריכים את הטלפון של עיריית נצרת עילית? חייגו 1900-72-0067

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com