ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> עיריות >> עיריית נצרת טלפון

עיריית נצרת *
1900-72-0067

באינדקס העיריות של ישראלמוקד עירוני - עיריית נצרת עירית נצרת היא הרשות המקומית של העיר נצרת, והגוף האחראי על ניהולה השוטף. שירות מודיעין מרכזי ומתקדם מאפשר לכם בשיחת טלפון אחת להגיע אל כל האגפים והמחלקות בעירייה:
לשכת ראש העיר, אגף חינוך, מינהל הכספים, מינהל הנדסה ותשתיות, אגף קליטה ואכלוס, אגף רווחה, המחלקה המשפטית, אגף הכנסות, מחלקת גבייה וארנונה, אגף הרכש, אגף רישוי ופיקוח על הבנייה, המרכז למניעת וטיפול אלימות במשפחה, מחלקת רווחה ילדים ונוער, טיפול בהתמכרויות, היחידה לקידום מעמד האישה, רשות החניה, רישוי עסקים, מחלקת קהילה והתנדבות, מדור תרבות, מחלקת תעסוקה, מבקר העירייה, שירותים סוציאליים וכו'.

מודיעין טלפוני עיריית נצרת
שירות מודיעין מתקדם שהוקם עבורכם, מאפשר לכם לקבל את כל המידע לו אתם זקוקים מעיריית נצרת, ואף להתקשר במהירות וביעילות עם כל המחלקות והאגפים בה. במקום לחפש באינטרנט ביטויים, כמו: "עירייה דרושים טלפון", "עירייה נצרת כתובת", "גני עירייה נצרת" וכדו', שלא בהכרח יניבו את המידע הדרוש לכם - מהיום, תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים והנחוצים לכם בחיוג אל מספר טלפון אחד.
כל המחלקות, כל השירותים
העירייה היא גוף תחתיו ניתנים שירותים רבים ומהותיים עבור תושבי העיר. פעמים רבות עולה הצורך לקבלת מידע או שירותים עירוניים אך איתו גם הקושי באיתור מספרי הטלפון או פרטים נוספים. על מנת להקל עליכם את קבלת השירותים והמידע, הקמנו מודיעין טלפוני חדשני. בחיוג אל מספר הטלפון, תגיעו אל מערכת חכמה לניתוב שיחות, אשר בלחיצות מקשי הטלפון תוביל אתכם אל המידע המבוקש: תשלומי דוחות חניה, ארנונה ומים, מחלקת גביה, הרשמה לגני ילדים, אירועי תרבות, שעות קבל קהל ועוד. ניתן לגשת אל השירות מכל מקום, בכל עת ומכל מכשיר טלפון.

צריכים את הטלפון של עיריית נצרת? חייגו 1900-72-0067

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com