ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> עיריות >> עיריית נתניה טלפון

עיריית נתניה *
1900-72-0067

באינדקס העיריות של ישראלעירית נתניה הינה גוף שלטון מקומי האחראי על ניהולה השוטף של העיר נתניה. קו טלפון מרכזי וחדש מאפשר לכם גישה מהירה אל כל האגפים והמחלקות של העירייה:
לשכת ראש העיר, מנהל כספים, אגף גבייה, מנהל הנדסה, מנהל תפעול, אגף רישוי ופיקוח, אגף מבני ציבור, פיקוח על הבנייה, רשות החניה, ווטרינר, רישוי עסקים, אגף שיפור פני העיר, רכש, מנהל חינוך וחברה, גני ילדים, חינוך מיוחד, חינוך יסודי, מחלקת נוער, אגף קידום נוער, אגף לוגיסטיקה, משאבי אנוש, מחלקת רווחה, חטיבת הספורט, מחלקת תרבות וכן הלאה.

מודיעין טלפוני עיריית נתניה
שירות מודיעין חדשני, מאפשר לכם לקבל את כל המידע הדרוש לכם מעיריית נתניה, באופן מהיר וזמין, ומקשר אתכם אל כל המחלקות והאגפים בה. במקום לחפש בגוגל ביטויים בעברית קלוקלת, כמו: "עיריית דרושים", "נתניה עירייה טלפון", "דרושים נתניה עירייה", "רישום ילדים לגני ילדים נתניה", "תרבות נתניה עירונית" וכדו', שלא בהכרח יניבו את המידע המבוקש לכם - מהיום, תוכלו בשיחת טלפון אחת בלבד, לקבל את כל הפרטים והמידע להם אתם זקוקים.
כל המידע - מודיעין טלפוני אחד
עירייה היא גוף המאגד תחתיו מגוון שירותים מרכזיים וחשובים עבור תושבי העיר. פעמים רבות עולה הצורך לקבלת שירותים עירוניים, דוגמת הרשמה לגני ילדים, אך אנו מתקשים באיתור מספר טלפון או פרטים אחרים. על מנת להקל עליכם את הפניה בעתיד, הקמנו שירות מודיעין חדשני. בחיוג אל מספר הטלפון, תגיעו למערכת חכמה אשר תוביל אתכם בלחיצות מקשי הטלפון אל המידע המבוקש: תשלומי מי נתניה, דו"חות, שעות פעילות, היכל תרבות נתניה ואירועים עירוניים, ארנונה ועוד. ניתן לגשת אל השירות מכל מקום, בכל עת ומכל מכשירי הטלפון.

צריכים את הטלפון של עיריית נתניה? חייגו 1900-72-0067

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com