טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> מסעדות סושי >> טלפון סאן סושי משלוחים

סאן סושי משלוחים *
1900-72-0248

באינדקס הסושיות של ישראל


מתחשק לכם לאכול סושי של מסעדות שף באחת ממסעדות תל אביב או מסעדות אשדוד? מחפשים סושי בר איכותי?
מוזמנים לחייג לקו הטלפון של אינדקס הסושי, לבחור את ימיסאן – סאן סושי ולברר מה המסעדה הקרובה אליכם או להזמין משלוחי אוכל עד הבית או המשרד.
תוכלו לבחור בסניף יאמיסאן תל אביב שמבצע משלוחים של סושי גם רמת וגבעתיים, או בסאן סושי אשדוד שמבצע משלוחי אוכל לאשדוד והסביבה, ובתוך כשעה הסושי שלכם יגיע אליכם לשולחן.
הזמנת משלוחי סושי, משלוחי נודלס או כל מנה אחרת שתבחרו מתפריט מסעדת הסושי בר, תוכלו לבצע או בטלפון למסעדה או לבוא לאסוף בעצמכם מהמסעדה הקרובה אליכם take away.
בין אם אתם בוחרים להזמין משלוח סושי בטלפון או מעדיפים לשבת במסעדה, תוכלו ליהנות משירות מקצועי ומיומן ולבחור מהתפריט של ימיסאן – סאן סושי מבחר של ארוחות עסקיות, מנות ראשונות, מרקים אסיאתיים, מנות עיקריות ואורז לבן, מוקפצים אינדונזיים, מוקפצים תאילנדיים, מוקפצים סיניים, מוקפצים יפניים, מוקפצים הודיים, יאמיסאן מאקי, פוטומאקי קר או חם, אינסייד אאוט, קונוסים, ניגרי, סאשימי, סושי ספיישל, סושי סנדוייץ', להרכיב לכם קומבינציות, ולקנח בקינוחים מתוקים.
בתוך הסושי שלכם תוכלו להוסיף מגוון של אפשרויות של ירקות או דגים, ולשלב בין הטעמים האהובים עליכם, כשרק השמיים הם הגבול.
נתראה בקרוב!

צריכים את הטלפון של יאמיסאן? חייגו 1900-72-0248

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com