ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> אספקת גז >> סופרגז טלפון

סופרגז *
1900-72-0039
באינדקס חברות הגז של ישראלפזגז היא אחת מחברות הגז והמובילה במדינה. היא מספקת מספר מערכות גז: מוצרי גז ביתיים, מחמם מים המיידי של פזגז, מערכת הסקה דירתית משולבת אשר מאפשרת חימום, הסקה דירתית ואספקת מים חמים שוטפתסופרגז היא ספקית גז הגדולה , כיום היא אחת מחברות הגז והמובילות במדינה. סופר גז מספקת שירות לבתים ולעסקים.
סופרגז מספקת גז לבישול, הסקה לחימום חלל הבית וחימום מים. סופרגז מספקת גז ביתי. יש לה שתי אפשרויות הפצה: מערכות גז מרכזי בצובר, מיכלים ניידים של 12 -48 ק"ג

החברה עושה הכול על מנת לבצע את האספקה בצורה המהירה והבטיחותית ללקוחותיה לסופרגז רשת יש למעלה מ-30 סוכנויות המכסות את כל חלקי הארץ.
סופרגז משווקת גדולה של מערכת חימום מים מתקדמת לבית ושל מערכת הסקה דירתית המבטיחה לכם בית חם ומים חמים בכל עת.

שירות הלקוחות של חבר סופרגז זמין בטלפון המופיע מעלה, ניתן להתקשר בכל שאלה, להזמין טכנאי, לרכוש בלונים נוספים, וכל דבר שתרצו להשיג מהחברה, מודיעין סופרגז, הטלפון של סופרגז מופיע כאמור מעלה, לחברה ישנם סניפים הפרוסים ברחבי הארץ, סניפים – מרכז: סופרגז טייבה, סופרגז הרצליה, סופרגז רמת גן, סופרגז יהודה ושומרון, סופרגז כפר סבא, סופרגז לוד, סופרגז בני ברק, סופרגז מודיעין, סופרגז נתניה, סופרגז פתח תקוה, סופרגז תל אביב -חולון. צפון: סופרגז קריית שמונה, סופרגז חיפה, סופרגז נחף , סופרגז טבריה, סופרגז נצרת, סופרגז כפר קרע, סופרגז עכו -כרמיאל, סופרגז שפרעם, סופרגז דלית אל הכרמל, סופרגז סכנין, סופרגז נהריה, סופרגז מג'דל שמס, סופרגז חדרה, סופרגז עפולה, סופרגז צפת. ודרום: סופרגז בית שמש, סופרגז קרית גת, סופרגז אשקלון, סופרגז אשדוד, סופרגז אילת, סופרגז באר שבע, סופרגז רחובות - ראשון לציון , סופרגז ירושלים.

תשלום חשבונות לחברת סופרגז יכול באמצעות האינטרנט או באמצעות פנייה למוקד הטלפוני
צריכים את מוקד שירות הלקוחות של פזגז? חייגו 1900-72-0039

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com