ונוסיל

סופרלנד *
1900-720-569

באינדקס האטרקציות של ישראל


סופרלנד הוא אחד מפארקי השעשועים הגדולים שיש היום בארץ. הוא ממוקם במערב ראשון לציון ובדומה למתחם לונה פארק בתל אביב מציע שלל פעילויות ואטרקציות לילדים, למבוגרים ולכל המשפחה. כאן באתר אתם יכולים למצוא המון מידע שימושי אודות סופרלנד: שעות פעילות סופרלנד, סופרלנד כרטיסים, אינדקס מתקנים, שעות פתיחה, מודיעין, טלפון, כתובת אתר האינטרנט ועוד. אנו חוסכים לכם זמן ומאמץ ומציעים להיעזר במידע שנמצא כאן לרשותכם בכל שעות היום.

סופרלנד – שירותי הפארק
סופרלנד (סופר לנד) הוא למעשה לונה פארק הממוקם בראשון לציון ובדומה ללונה פארק בתל אביב, מנוהל על ידי חברת עיר השעשועים, בבעלותה גם הממדיון והצפארי בפארק הירקון. שטחו של סופרלנד הוא 94 דונם והוא מציע למבקרים שלל אטרקציות לשלל אירועים וחגיגות: אירועים משפחתיים ועסקיים מ- 50 ועד 10 אלף מוזמנים, ערבי עובדים ומנהלים, ימי כיף, קייטנות, גני ילדים, בתי ספר וקבוצות פרטיות. באתר האינטרנט של הפארק אתם יכולים למצוא המון מידע ועדכונים לגבי המבצעים החמים על כרטיסים וחבילות בילוי.

סופרלנד – מתקני הפארק
מי שיגיע לסופרלנד ימצא בפארק המרהיב הזה המון מתקנים ואטרקציות לכל הגילאים: קומבה – רכבת הרים מתהפכת 360 מעלות 5 פעמים בצורות שונות כאשר הנסיעה היא בישיבה והרגליים חופשיות, לופ 2000 – רכבת הרים השלישית בישראל שגם היא מתהפכת 360 מעלות אך רק פעם אחת והנוסעים יושבים בקרונות, רכבת הרים לילדים – הרכבת הראשונה בישראל המתאימה לילדים קטנים, גלגל ענק – הגדול ביותר בארץ בגובה של 52 מטרים המתאים לכל הגילאים, מפלי האימה – סירות קטנות מעץ המכילות 4 אנשים ששטים במסילה , קונגו – שייט אבובים במסלול בסגנון אפריקאי הכולל מפלים, מערבולות ונהרות, ספינת החלומות – ספינת פיראטים מתהפכת 360 מעלות ועוד הרבה מתקנים אחרים.

צריכים את הטלפון של סופרלנד? חייגו 1900-720-569

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com