שיער דליל

אינדקס רשתות המזון בישראל 1900-72-0244


באפשרותך לצלצל לקו האינדקס הטלפוני של הסופרמרקטים בישראל למספר הטלפוןולשוחח עם רשתות הסופר הגדולות בארץ, המרוכזים לנוחותך בקו טלפוני אחד.
מספר הטלפון של אינדקס הסופרמרקטים של ישראל מאפשר לך לבחור לשוחח עם אחת מהרשתות הגדולות ולקבל שירות מיידי ומענה לכל פנייה, בין היתר מידע בנוגע למבצעים עדכניים ודילים יומיים, מחירים של המוצרים שבסל הקניות שלך, מיקומי הסניפים של הסופר ושעות הפתיחה של כל אחד מהם, שירות לקוחות בכל נושא, וכמובן כל הנוגע למשלוחים של הקניות שלך הישר למפתן ביתך.
כך תוכל להתקשר ולדבר בקו הטלפון עם שופרסל ישיר, מגה, רמי לוי שיווק השיקמה, עדן טבע מרקט, טיב טעם, רשת 'יש!', am:pm, מחסני כמעט חינם ויינות ביתן.
בסופרמרקטים השונים (או בעברית תקנית – מרכול) תוכל לבצע את הקניות שלך ולמלא את עגלת הקניות שלך בשיטת השירות העצמי, והם מאורגנים לפי מחלקות המציעות למכירה מגוון מוצרים לקנייה, החל מדגים ובשר, ירקות ופירות, מזון קפוא ומשומר, מוצרי חלב, מוצרי נייר ומוצרים לחיות מחמד, מוצרים לטיפול בתינוקות, מוצרי מאפה ומשקאות, וכלה במוצרים לטיפול בתינוקות, הגיינה, נקיון וכלי בית, ועוד ועוד.
מלבד מאות סניפים של רשתות הסופרמרקט הפזורים ברחבי הארץ, באפשרותך לרכוש את סל הקניות שלך גם בטלפון באמצעות שירותי המשלוחים, או לעשות קנייה באינטרנט, וליהנות בכל אחת מהאפשרויות הללו משלל המבצעים והמחירים האטרקטיביים שמציעות הרשתות.

טלפון של כל הסופרים ורשתות המזון בישראל: 1900-72-0244

להלן חלק מרשתות המזון אליהם תוכלו להגיע דרך שירות האינדקס הטלפוני:
טלפון שופרסל ישיר
טלפון מגה
טלפון רמי לוי שיווק השיקמה
טלפון עדן טבע מרקט
טלפון טיב טעם
טלפון יש!
טלפון Am:pm
טלפון מחסני כמעט חינם
טלפון יינות ביתן

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com