טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> בית חולים >> סורוקה טלפון

בית חולים סורוקה *
1900-72-9955
באינדקס בתי החולים של ישראלבאפשרותכם להתקשר למוקד המודיעין הטלפוני שלנו על מנת ליצור קשר עם מרכז רפואי סורוקה בבאר שבע של קופת חולים כללית. בית חולים סורוקה על שם משה סורוקה הוא בית החולים השני בגודלו בישראל, ומעניק שירותי רפואה לכל אוכלוסיית באר שבע והנגב. בהעדר בתי חולים נוספים בכל איזור הנגב, משמש סורוקה מרכז רפואי וכתובת עבור למעלה ממליון תושבים באיזור באר שבע והנגב, ולמעשה נותן שירותי רפואה ללמעלה מ-60% משטח המדינה. בית חולים סורוקה מוביל בטכנולוגיות מתקדמות, במחקר ופיתוח תוך הקפדה על טיפוח ההון האנושי ושמירת כבוד האדם וזכויותיו. בית החולים סורוקה בבאר שבע מעמיד שירותי רפואה מקצועיים ומגוונים עבור אוכלוסיית המטופלים בו, הכולל מגוון מרפאות, מרפאות חוץ, מחלקות, מעבדות ומכונים, כולל חדרי לידה, מחלקות אונקולוגיה, מיון, פנימית, אורתופדית, ילדים, גיניקולוגיה, גנטיקה, המטולוגיה, נשים, ילדים, טראומה, כירורגיה, כלי דם, נוירולוגיה, עיניים, עור ומין, פוריות, פיזיותרפיה, פסיכיאטריה, קרדיולוגיה, ריאות, רנטגן, תזונה, ועוד. חדר לידה של בית חולים סורוקה הוא הפורה ביותר בארץ, ומתבצעות בו כ-14,000 לידות מדי שנה ע"י צוות רפואי מנוסה, מקצועי ומיומן, המעניק יחס חם לכל אחת מהיולדות. הנכם מוזמנים ליצור קשר בטלפון עם בית החולים, לבצע זימון תורים, להזמין סיור חדרי לידה, לתאם לידה בחדר לידה, וליהנות ממגוון שירותי רפואה מתקדמים במעבדות, מרפאות, מרפאות חוץ, ועוד.

גם הטלפון של בית חולים סורוקה באינדקס בתי החולים של ישראל 1900-72-9955

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com