טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> מסעדות סושי >> טלפון סושי רחביה משלוחים

סושי רחביה משלוחים *
1900-72-0248

באינדקס הסושיות של ישראל


מתחשק לכם לאכול סושי לארוחת צהריים או ערב, עם המשפחה, בני זוג, עם חברים לעבודה או סתם לבד?
מוזמנים לצלצל לקו הטלפון של הסושי של ישראל ולבחור במסעדה בירושלים של סושי רחביה. באמצעות שיחת טלפון אחת תוכלו לברר מבין מסעדות ירושלים מהו הסניף הקרוב ביותר אליכם, להזמין בטלפון משלוחי אוכל אליכם הביתה או למשרד, או לבוא לאחת ממסעדות ירושלים של סושי רחביה ולקחת את הסושי שלכם ב-TAKE AWAY.
ברגע שתזמינו את הסושי במסעדה או משלוחים, יוכן עבורכם במיוחד הסושי במהירות על ידי צוות המסעדה בירושלים של סושי רחביה כך שתוכלו ליהנות ממזון טעים, בריא וטרי, המכיל חלבון באיכות גבוהה, לצד אומגה 3, חומצות אמינו, ברזל וויטמינים רבים החיוניים לגוף.
במסעדות ירושלים של סושי רחביה או בתפריט משלוחים סושי של המסעדה תוכלו ליהנות ממגוון מנות מהמטבח של המזרח הרחוק. תוכלו ליהנות ממגוון של מנות ראשונות ובהן למשל סלט וואקמה, נגימאקי, ועוד, ממנות נודלס מעולות עם מבחר תוספות של בשרים ירקות, רטבים, ועוד. בתפריט סושי רחביה תוכלו לאכול במסעדה או בהזמנת משלוחים בטלפון גם ממבחר מנות עיקריות משובחות כמו ניקון דון, מדליוני סלמון, ועוד וכמובן שפע אינסופי של סושי בכל המילויים ובכל צורות ההגשה. בתפריט משלוחים או במסעדה של סושי רחביה תוכלו ליהנות מלבד הרולים הרגילים גם ממבחר של רולים חמים מטוגנים בטמפורה, קומבינציות סושי משתלמות, ורולים מיוחדים כמו סאן שיין רול, וכמובן מנות מתוקות ושתיה.
מסעדות סושי רחביה עומדות לרשותכם למשלוחים או לאכילה במסעדה ברחבי ירושלים ברחוב עזה, בעמק רפאים, ברחוב הפלמ"ח וברחוב רבי עקיבא.

צריכים את הטלפון של סושי רחביה? חייגו 1900-72-0248

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com