ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> מסעדות סושי

אינדקס הסושיות של ישראל 1900-72-0248


מתאים לכם להזמין סושי?
ריכזנו עבורכם בקו טלפון האינדקס של מסעדות הסושי את רשתות מסעדות הסושי המובילות בישראל. פשוט להתקשר לקו הטלפון של הסושי, להגיע למסעדת הסושי החביבה עליכם, ולברר בשיחת טלפון אחת לגבי סניף המסעדה הקרוב אליכם, או להזמין סושי הביתה מתוך תפריט מסעדה.
רק טלפון אחד מפריד ביניכם לבין הנאה מהסושי שלכם במסעדה, בבית או בעבודה, לבד, עם חברים, עם עמיתים לעבודה או עם המשפחה, ממבחר מסעדות מומלצות.
כל מה שנשאר לכם לעשות זה לבחור סושיה, וליהנות ממבחר של רולים וקומבינציות, בארוחות רגילות או עסקיות, עם תוספות כשרות כמו סלומון, מלפפון, אבוקדו, מבחר גבינות, חביתה יפנית, דלעת ועוד, או תוספות לא כשרות כמו צלופח, שרימפס וכדומה. כמובן לצד הסושי שלכם תוכלו להזמין מגוון של מנות אסייתיות נוספות מהמזרח, כמו מנות ראשונות של סלטים ומרקים, עוף או בשר בסגנון המזרח הרחוק, קינוחים, שתיה, ועוד.
תוכלו לחייג לקו הטלפון של הסושי ולבחור את הרשת המועדפת עליכם: ג'פניקה, הסושיה, סושי רחביה, אושי אושי, אצה סושי בר, סופר סושי, פרנג'ליקו סושי בר, צ'וקה, סאן סושי – יאמיסן ו-סושי טו גו.
אז מה זה בעצם סושי? ומה אנחנו בעצם מזמינים אלינו בטלפון? מה זה הסושי שמגיע אלינו במשלוחים? מה האוכל הזה בכלל?
פירוש המילה סושי הוא 'דג טעים', והוא מגיע אלינו לצלחת מיפן. שם פותחה לפני כ-1300 שנה טכניקה לשימור דגים, שלפיה הדג נעטף באורז ומלח שיצרו לאחר זמן רב תסיסה שכבשה ושימרה את הדגים. לפני כ-200 שנה החלו לוותר על תהליך התסיסה ולהגיש את הדג הנא ישירות עם האורז המבושל, וכך נולד הסושי כפי שאנו מכירים אותו.
עם השנים התפתחו שיטות מגוונות להכנת סוגי סושי, המורכב למעשה משילוב אינסופי של דגים, ירקות, פירות ים, בשרים ועוד.
היום תוכלו למצוא על צלחת האוכל שלכם בסושייה מלבד הסושי הרגיל גם קונוס (טאמאקי), הוסו מאקי, אורמאקי רול, נגירי, אינארי, נארסושי, באראסושי, אושיזושי, ועוד.
מרגישים חרוצים? במקום לחייג לטלפון של הסושי אתם מעדיפים ליצור תפריט מסעדה משלכם? כל מה שאתם צריכים זה מתכון סושי שיאפשר לכם להכין את אוכל המשלוחים שלכם בעצמכם. כל מה שאתם צריכים זה אצות נורי, אורז לסושי וחומץ אורז, ואז להרכיב את הסושי לבד עם מאקי – מחצלת לגלגול רולים, והירקות והתוספות שאתם אוהבים.
בתיאבון!

טלפון של כל מסעדות הסושי בארץ: 1900-72-0248

להלן חלק מהמסעדות אליהם תוכלו להגיע דרך שירות האינדקס הטלפוני:
טלפון ג'פניקה
טלפון הסושיה
טלפון סושי רחביה
טלפון אושי אושי
טלפון אצה סושי בר
טלפון סופר סושי
טלפון פרנג'ליקו
טלפון צ'וקה
טלפון סאן סושי
טלפון סושי טו גו

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com