ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> תחבורה ציבורית >> סיטיפס - טלפון

סיטיפס - הרכבת הקלה*
1900-72-1133
באינדקס התחבורה הציבורית של ישראלcitypass Jerusalem הינו פרויקט הרכבת הקלה בירושלים, אשר הוקם ע"י קבוצת סיטיפס בזיכיון מהמדינה. רכבת קלה זו החלה את פעולתה בדצמבר 2011 והיא מהווה את פרויקט הרכבת הקלה הראשון, ונכון להיום גם היחיד, מסוגו בארץ. כמו בכל פרויקט חדש, הקמתה של רכבת בירושלים דרשה מערך תכנון והקמה ארוך, וכעת פועלת הרכבת במתכונת של קו יחיד במקביל לשירותי תחבורה נוספים בעיר. הרכבת הקלה צפויה לעבור עוד שינויים רבים, להוסיף קווי שירות ולהתייעל במהלך השנים הקרובות. על מנת להקל עליכם את השימוש בשירות, הקמנו שירות מודיעין מתקדם בו תוכלו להתעדכן בשינויים ובמידע הקיים באמצעות הטלפון שלכם, מכל מקום ובכל שעה.

כל המידע הנדרש לתכנון נסיעה נכון
מודיעין טלפוני חדשני מאפשר לכם לקבל את כל המידע אודות הרכבת הקלה בירושלים בשיחת טלפון אחת. כל שעליכם לעשות הוא לחייג אל קו טלפוני , אשר יוביל אתכם אל מוקד טלפוני בו נמצא מירב המידע לתכנון נסיעה נכון, יעיל ומהיר. באמצעות שירות מודיעין זה תוכלו לברר את שעות פעילות הרכבת הקלה, מסלול הנסיעה על פי מפה אותה פרסמה המפעילה, תעריפי נסיעה, לוחות זמנים כלליים או לוח זמנים ספציפי.

צריכים את הטלפון של הרכבת הקלה בירושלים סיטיפס? חייגו 1900-72-1133

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com