שיער דליל
שירות לקוחות >> מזון ומחלבות >> סימילאק

שירות לקוחות סימילאק בטלפון:
1-900-72-00-63


סימילאק היא חברת תזונת תינוקות מובילה בישראל, המתמחה בהתפתחות נכונה של פעוטות. סימילאק היא חברת בת של חברה בינלאומית בת יותר ממאה שנים, העוסקת בשיווק, מחקר ופיתוח של מוצרים שונים הקשורים לתזונה ובריאות, והיא בעלת שם עולמי בזכות איכות מוצריה.

מספר הטלפון של סימילאק
בריאות תקינה של התינוק היא מהחשובות שבהתפתחותו, ומעסיקה הורים רבים במהלך היום, גם אם לא מתעוררת בעיה מובחנת. חברת סימילאק מבינה את הדאגה והאחריות שמוטלת על ההורים, ומקלה עליהם באמצעות מוקד שירות לקוחות טלפוני מקצועי שמופעל על ידי מומחים מהבוקר עד שעות הערב. מוקד הטלפון של סימילאק פועל בשפות שונות, ובכל יום. סימילאק רואה במערך שירות לקוחות איכותי סמל להצלחה של החברה כולה, ולכן משקיעה בו מאמצים רבים.

דברים שחשוב לדעת על מספר הטלפון של סימילאק
מוקד הטלפון של סימילאק זמין בין השעות 8:00-20:00 בימי חול, ובימי שישי וערבי חג בין השעות 8:00- 13:00. ניתן לפנות לקו הטלפון של סימילאק במגוון שאלות, כגון תרכובת המזון, מרכיבים תזונתיים, ייעוץ והדרכה, ועוד ועוד. בקו הטלפון יושבים מומחים המוסמכים לענות על שאלות.

שירות לקוחות טלפוני לכל בעיה
כמו בכל מערך שירות לקוחות, בסימילאק ישנה גם התייחסות למוצרים מסוימים. בפניה מסוג זה, מומלץ להכין מראש את התאריכים שמופיעים על האריזה, וכן את קוד הייצור של המוצר. נציגי השירות ישמחו לטפל בכל בעיה שעולה כדי להבטיח שמירה מירבית על בריאות התינוק.

לשירות הלקוחות של סימילאק חייגו 1-900-72-00-63

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com