טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> בתי קולנוע >> סינמה סיטי טלפון

סינמה סיטי *
1900-72-0220

באינדקס בתי הקולנוע


סינמה סיטי הינה רשת בתי קולנוע מגה פלקס, הכוללים למעלה מ – 20 בתי קולנוע ואטרקציות נוספות באותו המתחם. בשל גודלם הרחב של סניפיה, מקרינה סינמה סיטי סרטים רבים במקביל. בכך שמקרינה במקביל מגוון סרטים סינמה סיטי מאפשרת היצע רחב ומיידי עבור הצופים, וכן מגוון רחב של שעות הקרנה, ביחס לבתי קולנוע קטנים יותר ברחבי הארץ. לרשת כיום שני סניפים: סינמה סיטי רמת השרון, או סינמה סיטי גלילות, וכן, סינמה סיטי ראשון לציון. בשני הסניפים ישנו מתחם פנימי הנקרא סינמה סיטי VIP, הכולל הקרנת סרטים פרטית, בתנאים נוחים במיוחד והטבות נוספות.

מודיעין טלפוני סינמה סיטי
שירות מודיעין חדשני , מאגד עבורכם את כלל המידע אודות סינמה סיטי וסניפיה. מהיום, במקום לחפש בגוגל: "סרט סינמה סיטי", "סינמה סיטי טלפון", או אפילו "סינמה סיטי כרטיסים" – תוכלו לגשת אל כל המידע הנדרש בשיחת טלפון אחת. בחיוג אל מספר הטלפון המצורף תוכלו לקבל מידע על הסרטים המוקרנים, ימים ושעות הקרנה, להתקשר ישירות עם סינמה סיטי הזמנת כרטיסים לביצוע הזמנה מראש, לברר על מקומות פנויים, דרכי הגעה לכל סניף ועוד.

כל המידע – מספר טלפון אחד
מודיעין טלפוני חדשני זה, מספק לכם מידע נרחב אודות סינמה סיטי, וגם אודות שאר בתי הקולנוע ברחבי הארץ. בחיוג אל מספר הטלפון , תגיעו אל מערכת חכמה לניתוב שיחות. בלחיצות פשוטות על מקשי הטלפון, תכוון אתכם המערכת בין מירב המידע לקבלת מענה מהיר ואמין לצרכיכם. מספר טלפון זה יוביל אתכם אל שירות מודיעין ארצי, אשר יחסוך עבורכם זמן יקר של המתנה וחיפושים, ויאפשר לכם ליהנות מהסרט ללא עיכובים. ניתן לגשת אל השירות בכל עת ומכל מכשיר טלפון.

צריכים את הטלפון של סינמה סיטי? חייגו 1900-72-0220

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com