ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> בתי קולנוע >> סינמטק טלפון

סינמטק *
1900-72-0220

באינדקס בתי הקולנוע


סינמטקים הינם מכונים ארכיונים המשמרים סרטי קולנוע. הסינמטקים מקיימים פעילויות תרבות הסובבות סביב אומנות הקולנוע המקומית והעולמית, בהן הרצאות, פסטיבלים וכמובן הקרנות. במיוחד עבור יוצרים חדשים של סרטים סינמטק הוא במה ומקום ללמידה והעשרה. כמו כן, הסינמטק בעל חשיבות רבה מבחינה תרבותית, שכן הוא מאפשר הקרנות במחירים מוזלים, שימור והקרנות סרטים נדירים, וכן, כמרכז תרבותי חוויתי ענף ועשיר לחובבי הקולנוע. בישראל קיימים 7 סינמטקים גדולים: סינמטק תל אביב, סינמטק חיפה, סינמטק ראש פינה, סינמטק הרצליה, וכן, סינמטק שדרות. בנוסף, פעילים מספר סינמטקים קטנים בנצרת, דימונה ומקומות נוספים בארץ.

מודיעין טלפוני כללי – סינמטקים
תמו ימי החיפושים בעברית קלוקלת: "סרט תל אביב", "סינמטק סרטים", "חיפה סרטים סינמטק" וכדו'. מהיום, כל המידע הדרוש נגיש לכם בשיחת טלפון אחת בלבד. שירות מודיעין חדשני מאפשר לכם קבלת מידע נרחב אודות פעילות הסינמטקים השונים ברחבי הארץ, מראש פינה ועד שדרות. בחיוג אל טלפון, תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לתכנון הבילוי שלכם, באופן זמין ואמין.

מודיעין טלפוני – חוסך לך זמן וכסף
בחיוג אל מספר הטלפון, תגיעו אל שירות מודיעין חכם המושתת על מערכת טכנולוגית מתקדמת לניתוב שיחות. מספר הטלפון הינו מספר מרכזי ובו תוכלו לקבל מידע אודות כל הסינמטקים בארץ, זמני הקרנות, אירועים, היצע הסרטים, כתובות, מחירים ועוד. כמו כן, באותה שיחת טלפון תוכלו לקבל מידע גם אודות בתי הקולנוע הנוספים ברחבי הארץ. מספר הטלפון המרכזי חוסך עבורכם זמן יקר של המתנה וחיפושים, וכן הוצאות מיותרות על נסיעות שווא ושיחות טלפון מרובות. המידע הניתן מאומת מול רשתות בתי הקולנוע השונות. ניתן לחייג אל מספר הטלפון ולגשת אל השירות מכל מקום, בכל עת ומכל מכשיר סלולארי.

צריכים את הטלפון של הסינמטק? חייגו 1900-72-0220

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com