שיער דליל
שירות לקוחות >> כבישי אגרה וחניונים >> טלפון סלופארק

סלופארק - טלפון שירות לקוחות *
1900-720-565


שירות לקוחות סלופארק
סלופארק מפעילה שירות לקוחות מקצועי ומנוסה שמאפשר לכם ליהנות משירות סלופארק ולחנות ברחבי הארץ באמצעות מכשיר הטלפון הסלולרי שלכם באיזורים המסומנים בכחול-לבן, ללא תווי חניה או כרטיסי חניה.
שירות לקוחות סלופארק מאפשר לחנות באמצעות הטלפון הסלולרי גם בתשלום במזומן, מבלי להזדקק להרשמה מוקדמת, תשלום דמי מנוי, להתחייב או לתת פרטי כרטיס אשראי. יש פשוט לפנות לנציגי שירות לקוחות סלופארק בנקודות המכירה ולטעון את מכשיר הטלפון בסכום מזומן ולהתחיל לחנות באמצעות חיוג או באמצעות האפליקציה הסלולארית.
ניתן להירשם לשירות של סלופארק באמצעות חיוג למספר הטלפון של סלופארק, באפליקציה הסלולארית, באתר האינטרנט של השירות, או להתקשר למוקד שירות לקוחות סלופארק, וליהנות משירות אדיב, אישי ומקצועי.

מספר טלפון של סלופארק
רוצים גם אתם להשתמש בשירותי החניה המתקדמים של סלופרק? מחפשים את מספר טלפון סלופארק?
התקשרו למספר הטלפון של סלופארק המופיע למעלה ותוכלו גם אתם משירות לקוחות סלופארק אדיב ויעיל, וכבר היום להתחיל לחנות סלופארק.

טלפון סלופארק
באמצעות חיוג למספר טלפון סלו פארק המופיע למעלה תוכלו מעתה לחנות באמצעות מכשיר הטלפון החכם שלכם ולחסוך כסף וזמן יקר.
החלפתם את מספר הטלפון הנייד שלכם? החלפתם את הרכב שלכם? אבדה לכם הסיסמה? נתקלתם בבעיה כלשהי במערכת? מוזמנים להתקשר למספר טלפון סלו פרק ולקבל מענה לכל בעיה או שאלה מנציגי שירות לקוחות מקצועיים ומנוסים.

צריכים את הטלפון של סלופארק? חייגו 1900-720-565

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com