ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> חברות תקשורת >> סמייל 012 שירות לקוחות

סמייל 012 שירות לקוחות *
1900-72-13-84
באינדקס חברות התקשורת של ישראלשירות לקוחות סמייל

מה היא המיוחדות של אתר אינדקס? מדוע קשה כל כך להגיע אל מספרי הטלפון של מוקדי השירות השונים? איך מוצאים בדרך הקצרה ביותר את מספר הטלפון של סמייל?

אין תסכול גדול יותר מזה כשאר רוצים להשיג את מספר הטלפון של שירות לקוחות סמייל או של כל שירות לקוחות אחר ואין בנמצא. לא פעם מוצאים את עצמם רבים וטובים נעים ועוברים מאתר לאתר מעמוד גוגל אחד למשנהו, נעים בין 144 של בזק לבין ספקי מספרי טלפון שונים ומשונים על מנת להגיע אל המספר הרצוי. התסכול עשוי להיות עוד יותר נורא כאשר מדובר במקרה חירום או צורך מידי כזה או אחר.

שירות לקוחות סמייל או טלפון של כל גוף אחר סביר כי הוא קיים אי שם ברחבי רשת האינטרנט. כל מה שנדרש הוא קצת מזל על מנת להגיע בדיוק אל המידע המדויק ביותר. אתר אינדקס עשה עבורכם את כל שיעורי הבית והשיג את כל מספרי הטלפון אשר אתם נדרשים אליהם או שתידרשו אליהם בעתיד. כל מה שנותר הוא להיכנס לאתר אינדקס ולבחור את הטלפון שכל כך חפצתם בו.

שירות לקוחות סמייל וכמו כן עוד הרבה מאוד חברות יכולות להציג מספר גדול מאוד של טלפונים של המחלקות השונות. אתר אינדקס עושה סדר בכל מספרי הטלפון וכמו כן בכל המידע אודות חברה או ארגון כזה או אחר לשביעות רצונם של הלקוחות.

טלפון סמייל? אתר אינדקס לשירות הלקוחות!

אתר אינדקס אינו פעול בשום צורה שהיא בשם גוף, חברה או ארגון כזה או אחר. טלפון סמייל או כל טלפון אחר המוצע לרשות הציבור הוא כחלק מהרצון הטוב לספק שירותים מועילים ויעילים לכלל האוכלוסייה. כמו כן חשוב לדעת כי שיחות הטלפון הינם שיחות פרימיום ועלותן בהתאם לחבילה של כל אחד ואחת.

שירות סמייל? למה דווקא אתר אינדקס?

כי להשיג את שירות סמייל הכי קל דרך אתר אינדקס. כמו כן אתר אינדקס מציע את כל מספרי הטלפון של כל נותני השירותים מהתחומים השונים כמו משרדים ממשלתיים, בנקים, מוקדי שירותי רשתות מזון ועוד.

צריכים את מוקד שירות הלקוחות של סמייל? חייגו 1900-72-13-84

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com