ונוסיל
שירות לקוחות >> יבואני מוצרי חשמל >> שירות סמסונג

טלפון שירות סמסונג :
1-900-72-00-62


סמסונג (Samsung) היא חברה בינלאומית לייצור ושיווק של מוצרים ושירותים שונים, בעיקר מוצרי אלקטרוניקה. לחברה ותק של ששים שנה, והיא מוכרת עשרות מיליונים של מכשירי טלפון חכמים ברחבי העולם. חברת Samsung הבינלאומית מייבאת את מוצריה גם בארץ, ולה מאות אלפי לקוחות ישראלים מרוצים.

מספר הטלפון של סמסונג
לחברה סמסונג ישראל מוקד שירות לקוחות טלפוני, המטפל במגוון המוצרים והתרחישים הקיימים. על אף גודלה של החברה ומצע השירותים הנרחב שלה, אין פשרות בנוגע לאיכות הטיפול בכל פניה במחלקת שירות לקוחות, ואפילו להיפך: החברה משתמשת בניסיונה הרב כדי לנתב כל בעיה לפתרון המתאים לה. בסמסונג מבינים את החשיבות שבמתן מענה מדויק ומהיר במחלקת שירות לקוחות, ולכן נעשים כל המאמצים בכדי להנגיש את מספר הטלפון של החברה ולייעל את המערכת עוד עוד.

קשובים ללקוח
סמסונג מתמחה בהבנת צרכי הלקוחות ופיתוח מוצרים שיתאימו לו, אך עם זאת, היא מקיימת תהליך מתמשך של למידה לצד פעילותה היומיומית. אגף שירות לקוחות טלפוני הוא תחום חשוב מאין כמוהו בהבנת צרכי הלקוחות, שכן זהו הקשר הבלתי מתווך והאישי ביותר שניתן ליצור איתם. מתוך הבנה זו, נציגי השירות במוקד הטלפון של סמסונג מקדישים יתר תשומת לב לכל לקוח ולכל פניה.

הטלפון של סמסונג – עם הלקוח לפני הקניה
הוראות הפעלה וטיפול בתקלות הם שירותים חשובים, אך יש להשקיע מחשבה גם לפני רכישת המכשיר. בסמסונג ישנם יועצים מומחים המאפיינים את רצון הלקוח המדויק, ומתאימים לו את המכשיר המתאים ביותר לדרישותיו. אחד ממאפייניה הבולטים של החברה הוא ההשקעה האינדיבידואלית בכל לקוח, והתאמה מלאה של השירותים לרצונותיו.

לשירות הלקוחות של סמסונג חייגו 1-900-72-00-62

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com