ויפאליס

סנד פלאוורס *
1900-72-0497

באינדקס משלוחי הפרחים של ישראל


רוצים להודות למישהו יקר? רוצים להביע אהבתם למישהו אהוב? רוצים להפתיע מישהו קרוב? זר פרחים או זר מתוק הוא דרך נפלאה לעשות זאת, שיכולה להתאים לכל תקציב.
באפשרותכם לחייג לקו הטלפון של פורטל הפרחים של ישראל send flowers ולהזמין משלוח של זר פרחים מעוצב, עציץ או צמח ליקיריכם.
באמצעות טלפון אחד תוכלו להפתיע את אהוביכם במשלוח פרחים במחירים מוזלים מאחת מעשרות החנויות בפריסה ארצית.
מלבד משלוח של זר פרחים, תוכלו להזמין מ- send flowersגם אחד ממגוון המוצרים המעוצבים האחרים, הכוללים בין היתר זרים מתוקים, עציצים או צמחים בכלים או אגרטלים המתאימים לכל טעם ולכל בית, זרים מתוקים עם מבחר מיני מתיקה איכותיים כמו שוקולד, פרלינים וסוכריות.
בין אם בחרתם להזמין אצל send flowers משלוח זרי פרחים או זר מתוק, תוכלו לצרף אליו גם כרטיס ברכה מעוצב ומהודר ולכתוב עליו ברכה אישית ליקיריכם.

צריכים את הטלפון של סנד פלאוורס? חייגו 1900-72-0497

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com