ונוסיל
שירות לקוחות >> נעליים >> סקופ טלפון

סקופ - שירות לקוחות
1-900-720-105


Scoop הינה רשת חנויות נעליים מובילה לנשים, המספקת ללקוחותיה שירות איכותי בכל פנייה. לקוחות החברה יכולות לפנות למוקד השירות עם שאלות, בקשות, הערות והצעות ייעול, ונציגי השירות ישתדלו להעניק את המענה המדויק ביותר לכל מקרה. החברה מאמינה שהקשבה, מתן תשומת לב ואמפתיה הם ערכי המפתח לשירות מצוין, ואכן רבות הלקוחות ששולחות מכתבי תודה והערכה על השירות האדיב שקיבלו. כמו כן, אנשי המוקד הטלפוני תמיד מעודכנים בכל המידע הרלוונטי – אם זה מבצעים, הנחות, מוצרים חדשים שהגיעו לסניפים, שעות הפתיחה של הסניפים, תוקפו של מבצע או קופון, האם דגם כזה או אחר נמצא במלאי של סניפי הרשת ועוד. לכן, כאשר לקוחה מחייגת את מספר הטלפון של Scoop, היא מקבלת מענה איכותי ומהיר כאחד.

הטלפון של סקופ - Scoop
חברת Scoop מאמינה כי לקיחת חוות דעת מהלקוחות הכרחית, כחלק ממגמת השיפור התמידית ברשת. על כן, בתום הטיפול מצד נציג השירות, הלקוחה נשאלת האם הייתה מרוצה מהיחס שקיבלה, אם לא – מה יש לה להעיר על כך, האם ההליכים לקראת פתרון הבעיה הוסדרו במהירות וביעילות, מה דעתה על ההתנהלות הכללית ברשת וכו'. לקוחות שפונות למוקד השירות בטלפון ומשתפות בהערות והארות, מאפשרות לחברה "לעלות מדרגה" ולשפר את עצמה – מה שבסופו של דבר משתלם לכלל הלקוחות. לכן, במידה ולקוחה מעוניינת לשתף בדבר מה את המוקד, כדאי שתעשה זאת בסמוך למועד שבו עברה את חווית הקנייה שלה.

חייגו לטלפון שירות הלקוחות של סקופ: 1-900-720-105

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com