ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> ביגוד והלבשה >> עונות טלפון

שירות לקוחות עונות
1900-72-99-93

באינדקס הביגוד וההלבשה של ישראל


עונות הינה רשת ביגוד אופנה ישראלית לנשים, שעושה מאמץ ניכר על מנת לגרום לכל לקוחה לחייך. אנשי המוקד הטלפוני של עונות, פועלים מתוך שליחות אמיתית לספק ללקוחות את מבוקשן, באמצעות מתן שירות אדיב, יעיל ומקצועי. הם מקשיבים לכל הערה והארה בסבלנות ובתשומת לב רבה, ומעבירים אותן הלאה בכדי שניתן יהיה לתקן, ולהפוך את השירות למוצלח אף יותר.

מהו המידע שניתן לקבל במוקד?
נציגי השירות במוקד הטלפוני של עונות, מספק ללקוחות החברה מידע רלוונטי אודות סניפי הרשת, הקולקציות החדשות, מועדון הלקוחות וכו'. גם במידה ולקוחה מעוניינת לקבל תשובות לשאלות מורכבות יותר, או למשל לעדכן את פרטיה, היא יכולה לחייג את מספר הטלפון של עונות ולקבל את כל הפרטים מנציג שירות. בפנייה בטלפון יש להקפיד על ניסוח ענייני ככל האפשר, המפרט את כל פרטי המקרה,על מנת שניתן יהיה להשיב באופן המדויק ביותר.

מתי נציגי השירות יחזרו אליכן?
במידה והצפתן בעיה שמצריכה בדיקה מעמיקה יותר, או שהזמנתן מוצר מסוים והינכן מצפות להגעתו לחנות – השאירו פרטי התקשרות, על מנת שנציג שירות מנוסה יחזור עם המענה המתאים. כמו כן, במידה והבעיה היא בתחום טיפולו של נציג ספציפי, ייתכן ותתבצע העברה בו במקום או שהוא יחזור אליכן בעצמו בהקדם, ויספק את כל המידע הנדרש.
רשת עונות מעניקה לכל לקוחותיה יחס אישי, ועושה שימוש בכל הכלים העומדים לרשותה על מנת לרצות כל אחת מכן, ללא בידול.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לשירות לקוחות עונות בטלפון: 1900-72-99-93

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com