ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> עיריות

אינדקס העיריות בישראל 1900-72-0067


בישראל קיימות עשרות רשויות מקומיות המספקות מענה ושירותים לתושביהן. שירות מודיעין חדשני ומתקדם שהוקם עבורכם, מאפשר לכם גישה מהירה ופשוטה אל כל הרשויות המקומיות ברחבי הארץ, ואל מיטב המחלקות והשירותים שלהן. בחיוג אל מודיעין טלפוני, תוכלו לקבל את כל הפרטים הדרושים לכם, וכן לתקשר ישירות עם המחלקות והעיריות השונות בישראל.

מספר טלפון אחד - כל העיריות בישראל
בחיוג אל מספר הטלפון המצורף תובלו אל מערכת חכמה לניתוב שיחות, אשר בלחיצות מקשי הטלפון תכוון אתכם אל המידע הדרוש לכם. מספר הטלפון המצורף הינו מספר טלפון מרכזי אשר מכיל עבורכם מידע והכוונה אל כל העיריות בארץ, בניהן: עיריית תל אביב, עיריית ירושלים, עירית באר שבע, עיריית הרצליה, עירית חיפה, עיריית רמת גן, עיריית פתח תקווה, עיריית חולון, עירית ראשון לציון ועוד. מהיום תוכלו לחייג אל מספר טלפון אחד, בלא צורך בחיפוש עקשן ומתיש אחר מספרי טלפון רבים ושונים עבור כל מחלקה, שירות או עירייה.

שירות מודיעין ארצי לרווחתכם
בשיחת טלפון אחת אל מודיעין טלפוני , תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם מהרשות המקומית שלכם. בחיוג אל השירות תוכלו לקבל מידע נרחב על נושאים שונים, כגון: תשלומי ארנונה, מים, הרשמה אל גני עירייה, תשלומי דו"חות חניה, משרות דרושים, המחלקות השונות ועוד. השירות מספק עבורכם מענה נרחב ומהיר. הוא חוסך עבורכם זמן יקר של חיפושים והמתנות, וכן, חוסך לכם בהוצאות מיותרות בשל חוסר מידע והכוונה או בשל שיחות טלפון מרובות. השירות מאפשר לכם ליהנות ממידע זמין, מאומת ונגיש, עבור כל צורך מהעירייה שלכם. ניתן לחייג אל המודיעין מכל מקום, בכל עת ובאמצעות כל מכשיר טלפון.

מרכז מידע ומודיעין של כל העיריות בישראל: 1900-72-0067

להלן חלק מהעיריות אליהם תוכלו להגיע דרך שירות האינדקס הטלפוני:
טלפון עיריית ירושלים
טלפון עיריית תל אביב
טלפון עיריית חיפה
טלפון עיריית ראשון לציון
טלפון עיריית אשדוד
טלפון עיריית פתח תקווה
טלפון עיריית נתניה
טלפון עיריית חולון
טלפון עיריית בני ברק
טלפון עיריית רמת גן
טלפון עיריית בת ים
טלפון עיריית הרצליה
טלפון עיריית כפר סבא
טלפון עיריית רעננה
טלפון עיריית מודיעין
טלפון עיריית נצרת
טלפון עיריית חדרה
טלפון עיריית נהריה
טלפון עיריית עכו
טלפון עיריית קרית אתא
טלפון עיריית כרמיאל
טלפון עיריית טבריה
טלפון עיריית עפולה
טלפון עיריית נצרת עילית
טלפון עיריית באר שבע
טלפון עיריית רחובות
טלפון עיריית אשקלון
טלפון עיריית אילת
טלפון עיריית רהט
טלפון עיריית קרית גת
טלפון עיריית נס ציונה
טלפון עיריית דימונה
טלפון עיריית נתיבות

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com