טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> עיריות >> עיריית עכו טלפון

עיריית עכו *
1900-72-0067

באינדקס העיריות של ישראלעירית עכו, היא הגוף האחראי על ניהולה השוטף של העיר עכו. שירות מודיעין חדש ומתקדם מאפשר לכם לגשת בקלות ובמהירות אל כל האגפים, השירותים והמחלקות בעירייה:
מנהל החינוך, מנהל הרווחה, מנהל תרבות ואירועים, לשכת ראש העיר, אגף ביטחון פיקוח ושירותי חירום, מנהל תפעול, מנהל ההנדסה, מנהל כספים, הלשכה המשפטית, משאבי אנוש, השירות הפסיכולוגי חינוכי, המוקד העירוני, מחלקת גבייה ותשלומים, מחלקת גני ילדים, פיקוח הסדרי חניה, פיקוח ורישוי בנייה, מחלקת לוגיסטיקה ואחזקה, רישוי עסקים, מחלקת תיירות, מבקר העירייה, פניות הציבור, המרכז לפיתוח ההון האנושי, חטיבה חינוכית מפת"ן, תרבות הדיור, היחידה לקידום נוער, וכו'.

מודיעין טלפוני עיריית עכו
עיריית עכו היא הגוף האמון על מתן שירותים רבים וחשובים לתושבי העיר. פעמים רבות עולה הצורך בקבלת מידע או שירותים עירוניים, אך איתו הקושי באיתור פרטים או מספרי טלפון. על מנת להקל עליכם את קבלת השירותים והמידע, הקמנו מודיעין טלפוני ייחודי. בחיוג אל מספר הטלפון המצורף, תגיעו אל מערכת חכמה לניתוב שיחות. בלחיצות פשוטות על מקשי הטלפון תכווין אתכם המערכת בין מירב המידע, אל המידע הדרוש לכם : תשלומי ארנונה ומים, רישום לגני ילדים, שירותי רווחה, שעות קבלת קהל ועוד.

שירות מודיעין לנוחות השירות
מהיום, במקום לחפש בגוגל ביטויים, כמו: " ארנונה תשלומים מספר טלפון", "עכו עירייה כתובת", "עירייה דרושים טלפון", וכדו', שלא בהכרח יניבו את המידע הדרוש לכם - תוכלו בשיחת טלפון אחת, לקבל את כל המידע. שירות המודיעין המתקדם מאפשר לכם לקבל את כל הפרטים הדרושים לכם מעיריית עכו, ואף להתקשר עם כל המחלקות והאגפים בה, במהירות וביעילות. ניתן לגשת אל השירות מכל מקום, בכל עת ומכל מכשירי הטלפון.

צריכים את הטלפון של עיריית עכו? חייגו 1900-72-0067

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com