ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> מכללות >> טלפון מכללת עמק הירדן

המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן *
1900-72-0070

באינדקס המכללות של ישראלהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן, היא מוסד לימודים אקדמיים הממוקם בסמוך לצומת צמח. מכללת כינרת עמק הירדן הוכרה כמוסד עצמאי להשכלה גבוהה בשנת 2004, ומאז הרחיבה את התחומים בהם ניתנים לימודי תואר מטעם המכללה. כמו כן, מכללת עמק הירדן עובדת בשיתוף פעולה עם אוניברסיטת בר אילן, ומציעה תוכניות במגוון תחומים המקנים תואר של האוניברסיטה. מודיעין טלפוני חדש הוקם עבור מועמדים, מתעניינים וסטודנטים במכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן. בשיחת טלפון אחת, יעמוד לרשותכם כל המידע הדרוש אודות מכללת כנרת, תוכניות הלימוד והתארים המוצעים בה.

כל תחומי הלימוד במכללה האקדמית כנרת
בחיוג פשוט ונוח אל שירות מודיעין, תוכלו לקבל את כל הפרטים על תחומי הלימוד והתארים במכללה האקדמית כנרת.
תואר ראשון של מכללת כנרת: .B.A במדעי ההתנהגות, תקשורת, ניהול תיירות ומלונאות, לימודי ארץ ישראל, .B.Sc בהנדסת תעשיות מים, הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, הנדסת תוכנה, מערכות מידע והנדסת איכות ואמינות בתעשיות האלקטרוניקה.
תואר ראשון של בר אילן: .B.A בקרימינולוגיה והתמחות משנית בסוציולוגיה, .B.A רב-תחומי בכלכלה, ניהול וארגון, חינוך, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה או קרימינולוגיה בשילוב חטיבות משנה.
כמו כן, ישנן מגוון תוכניות לימוד עבור אנשים עובדים, לימודי תעודה, מכינות קדם אקדמיות, ואף תוכנית "שומעים חופשיים" המאפשרת הרשמה לקורסים אקדמיים בודדים.

שיחת טלפון וללימודים
מחפשים שירות מודיעין מתקדם שיעזור לכם לתכנן את הלימודים בקלות? חייגו אל מספר טלפון. בלחיצות מקשי הטלפון שלכם, תכוון אתכם המערכת החכמה אל כל המידע הדרוש לכם לתכנון הלימודים: תנאי קבלה, קורסים, שכ"ל ועוד. מספר הטלפון לעיל יוביל אתכם אל מודיעין טלפוני בו מחכה לכם כל המידע, גם על מכללות ואוניברסיטאות נוספות בארץ. שיחת טלפון אחת - ואתם מוכנים.

צריכים את הטלפון של המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן? חייגו 1900-72-0070

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com