ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> בנקים >> טלפון בנק פועלי אגודת ישראל

בנק פועלי אגודת ישראל *
1900-727-285
באינדקס כל הבנקים של ישראל


בנק פועלי אגודת ישראל או בקיצור – בנק פאג"י הוקם במטרה לשמש אלטרנטיבה בנקאית עבור ציבור הדתי והלאומי בישראל. ידוע שלציבור זה ישנם צריכים מיוחדים ולכן בנק אגודת פועלי ישראל מאפשר להם ניהול חשבונות וקבלת אשראי בתנאים המתאימים לצרכים האישיים שלהם, שכן מאפשר להם ליהנות משירות התואם את ערכיהם. כאן לרשותכם כל המידע אודות הבנק: טלפון, כתובת, שירות לקוחות, שעות פתיחה, סניפים וכו'.

בנק פועלי אגודת ישראל – לציבור חובשי הכיפות
בנק פועלי אגודת ישראל נוסד בשנת 1977 על ידי איחוד של שתי קופות מילווה: של תנועת פועלי אגודת ישראל מתל אביב ותנועת פועלי אגודת ישראל מחיפה. מטרתו הייתה וגם היום לשרת את הציבור החרדי והדתי לאומי בישראל. בשנת 2010 הבנק נרכש במלואו על ידי הבנק הבינלאומי, שעד אז החזיק רק בכ- 60% ממניותיו. כיום הוא פועל תחת המיתוג והתשתיות של הבנק הבינלאומי וברחבי הארץ פרוסים 22 סניפים המציעים מכלול שלם של מוצרים פיננסיים לשוק הפרטי ולשוק המסחרי והמוסדי. מרבית הסניפים הם בירושלים ובבני ברק שם ישנה ריכוזיות גבוהה של פלח שוק של וחובשי כיפות.

בנק פועלי אגודת ישראל – אפשר גם באינטרנט
בנוסף לסניפים המעניקים ללקוחות בנק פועלי ישראל, לרשותם של הלקוחות אתר אינטרנטי הפועל גם בשפה האנגלית. באתר אפשר למצוא מידע רב אודות הבנק ושירותיו: מידע בנושא איסור הלבנת הון, לוח מודעות של בנק פועלי אגודת ישראל, תעריפון בנק פועלי אגודת ישראל לעסקים, לפרטיים ולתאגידים, דו"חות כספיים, פסקי דין של בנק ישראל ועוד. כמו כן, באמצעות האתר לקוחות הבנק יכולים להיכנס לחשבון האישי שלהם כדי לראות את היתרה, את החיובים ואת החסכונות וכדי לבצע פעולות מקוונות. אך בשביל זה צריך קודם להירשם לאתר ולקבל קוד גישה מהפקיד בבנק.

צריכים את מוקד שירות הלקוחות של בנק פועלי אגודת ישראל? חייגו 1900-727-285

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com