ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> בית חולים >> פוריה טלפון

בית חולים פוריה *
1900-72-9955
באינדקס בתי החולים של ישראלבאפשרותכם להתקשר למוקד המידע הטלפוני שלנו על מנת ליצור קשר עם בית חולים פוריה בטבריה. מרכז רפואי פורייה על שם ברוך פדה בטבריה הוקם בשנת 1955 ברמת פוריה בטבריה, ומהווה כתובת לקבלת שירותי רפואה מגוונים ומתקדמים לאוכלוסיית טבריה, רמת הגולן, עמק הירדן והגליל התחתון, לרבות תיירים מהארץ ומחו"ל. הנכם מוזמנים לפנות לבית החולים פוריה בטלפון או לפנות לכתובת בית החולים פורייה, ברמת פורייה, כביש 768 בסמוך לעיר טבריה, ד.נ. גליל תחתון מיקוד 15208. בבית החולים למעלה מ-300 מיטות במחלקות השונות, חלקן מיטות אשפוז, חלקן לאשפוז יום, וחלקן עריסות ילדים ועמדות דיאליזה. בית החולים פוריה מתגאה בצוות עובדים מיומן, מקצועי ומנוסה, הכולל מאות רופאים ואחיות בתחומי הרפואה השונים. בית החולים מעניק שירותים ומספק כתובת בתחומי הרפואה השונים לתושבי הצפון, לרבות מעבדות, מחלקות ומכונים, מיון, בית חולים לילדים, מחלקת נשים ויולדות, חדרי לידה, אורטופדיה, כירורגיה, פנימית, קרדיולוגיה, פה ולסת, גריאטריה שיקומית, וכיו"ב. מרכז רפואי פוריה גם מגוון מחלקות פרא רפואיות המעניקות כתובת לבאי בית החולים, לרבות בית מרקחת, מעבדות, מעבדת מחקר, פיזיותרפיה, וכיו"ב. בית חולים לילדים פוריה מעניק טיפול מקצועי לילדי האזור עם דגש על יחס אישי, הן מצד הרופאים והן ע"י אחיות המחלקה. הנכם מוזמנים להתקשר לבית החולים בטלפון על מנת לזמן תור, לתאם לידה בחדר לידה, וכיו"ב.

גם הטלפון של בית חולים פוריה באינדקס בתי החולים של ישראל 1900-72-9955

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com