ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> אספקת גז >> פזגז טלפון

פזגז *
1900-72-0039
באינדקס חברות הגז של ישראלפזגז היא אחת מחברות הגז והמובילה במדינה. היא מספקת מספר מערכות גז: מוצרי גז ביתיים, מחמם מים המיידי של פזגז, מערכת הסקה דירתית משולבת אשר מאפשרת חימום, הסקה דירתית ואספקת מים חמים שוטפת.

לחברה מעל 700 אלף לקוחות, ויותר מ 50 משרדי מכירה ושירות ברחבי הארץ, היא מספקת מגוון רחב של שירותים: אספקה של גז לבתים פרטיים ולבנייני מגורים, חיבור שכונות לצוברים תת קרקעיים, ושיווק מערכות הפועלות על גז בישול. פזגז מקפידה על התקנת המערכות מהאמינות והבטיחותיות בעולם. ועומדת בכל התקנים המחייבים ומבחני האיכות והקפדניים ביותר.

הסניפים הפרוסים ברחבי הארץ, אזור המרכז: פזגז נתניה,פזגז השרון,פזגז פ"ת,רמלה והסביבה, פזגז תל אביב, פזגז ראשל"צ, פזגז חולון, פזגז רחובות, פזגז ירושלים, פזגז קלנסואה, פזגז טייבה, פזגז טירה. דרום: פזגז אשדוד והסביבה, פזגז אשקלון, פזגז באר שבע והדרום, פזגז אילת והערבה.

ניתן לשלם לחברת פז יכול באמצעות האינטרנט או באמצעות ע"י חיוג למוקד הטלפוני.
צריכים את מוקד שירות הלקוחות של פזגז? חייגו 1900-72-0039

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com