ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> פיצריות >> פיצה בומבי דומינו טלפון

פיצה בומבי דומינו *
1900-72-0068

באינדקס הפיצריות של ישראלפיצה בומבי דומינו היא רשת פיצריות מהגדולות בישראל, הפועלת כבר למעלה מ – 30 שנה, ולה יותר מ – 50 סניפים ברחבי הארץ:
דומינו פיצה באר שבע והדרום: יבנה, גן יבנה, נתיבות, אילת, אשקלון, באר שבע, מצפה רמון, דימונה, גדרה, שדה בוקר, קרית גת, ערד; דומינו פיצה תל אביב והמרכז: תל אביב, חולון, הרצליה, רחובות, ראשון לציון, בארות יצחק, בת ים, בני ברק, רמת גן, צומת בילו, פתח תקווה, ראש העין, אור יהודה, רמלה, לוד, מודיעין, רעננה, קלנסווה, כפר סבא קניון G, טייבה, רמת פולג, הוד השרון, תל מונד, חדרה, כפר קאסם, פרדס חנה, כפר גת; דומינו פיצה אזור הצפון: חורפיש, מעלות, כרמיאל, קצרין, קרית מוצקין, נהריה, עכו, בית שאן, כפר קרע, שפרעם, אום אל פחם, טמרה, ועוד.

מודיעין טלפוני פיצה בומבי דומינו
שירות מודיעין מתקדם מאפשר לכם גישה מהירה ופשוטה לכל המידע אודות רשת פיצה בומבי דומינו. מהיום, במקום לחפש: "פיצות בבאר שבע" או "פיצות בתל אביב", תוכלו לחייג ישירות אל מספר טלפון מרכזי, אשר יספק לכם את כל המידע לו אתם זקוקים לפני הזמנת פיצה דומינו. בחיוג אל מספר הטלפון תוכלו: להזמין משלוחים, לברר על כתובות סניפים, מחירים, אזור משלוחי פיצה, תוספות, קופון פיצה יומי ועוד.

שירות מודיעין כללי וחסכוני
מודיעין טלפוני מתקדם איגד עבורכם את כל המידע לו אתם זקוקים, בכדי ליהנות מבילוי בסניפי דומינו פיצה, וברשתות פיצות נוספות ברחבי הארץ. בחיוג אל מספר הטלפון תגיעו אל מערכת חכמה, שבעזרת לחיצות על מקשי הטלפון תכוון אתכם אל המידע הדרוש לכם. בשיחת טלפון אחת תחסכו זמן יקר של חיפושים, והוצאות מיותרות על שיחות טלפון מרובות. ניתן לגשת אל השירות בכל עת ומכל מכשיר טלפון.

צריכים את הטלפון של פיצה בומבי דומינו? חייגו 1900-72-0068

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com