טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> פיצריות >> פיצה האט טלפון

פיצה האט *
1900-72-0068

באינדקס הפיצריות של ישראלפיצה האט, רשת הפיצריות הגדולה בישראל מייצרת מגוון של מוצרי מזון, מלבד פיצות. המנה המוכרת ביותר של החברה הפיצה שבדרך כלל זמינה בארבעה גדלים שונים: פיצה אישית, קטנה (זמינה בחלק קטן יותר של הסניפים), בינונית או גדולה. הפיצה של פיצה האט נחשבת לייחודית היות שהבצק שלה עבה יותר מרוב הפיצות המסחריות. משלוחים של פיצה, משלוח פיצה, שליחות של פיצה במגוון איזורי משלוחים בטלפון מוקד ההזמנות של הפיצות בארץ.
כל מה שנישאר לכם לעשות זה לבחור פיצריה, לבחור גודל מגש, תוספות כמו כשרות: זיתים, פטריות, תירס, גבינה בולגרית, פלפלים חריפים ועוד או תוספות פיצה לא כשרות כמו פפרוני, בייקון ועוד.
לפניכם פיצריות שהם רשתות ארציות או פיצות מקומיות.
בנוסף לפיצה העבה, פיצה האט מגישה גם פיצה מבצק דק מקלות גריסיני, טבעות בצל, כנפי עוף, לחם שום, פסטות, סלטים למיניהן ועוד.

צריכים את הטלפון של פיצה האט? חייגו 1900-72-0068

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com