טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> פיצריות >> פיצה מטר טלפון

פיצה מטר *
1900-72-0068

באינדקס הפיצריות של ישראלפיצה מטר הגיעה לנמלי דרום אמריקה בתחילת המאה, ועכשיו בישראל! הפיצה נאפת בטאבון לבנים ומוגשת לפי מטר רץ וניתן להזמינה בטלפון כמשלוח עד הבית.
בצק טרי בתפיחה איטית הנאפה בשני שלבים. בשלב ראשון הבצק נאפה עם סלסה קרודה, רוטב עגבניות טריות המתובל בטוב טעם, ובשלב השני, עם מגוון עשיר של תוספות וגבינת מוצרלה משובחת, לפניכם הטלפון של פיצה מטר ממיטב הפיצריות בישראל להזמנה ישירה.
במוקד הטלפוני מופיעות פיצריות מכל האזורים ומהם ניתן להזמין פיצה ולהנות עם החברים והמשפחה לפיצה מטר יש מבחר פיצות מעניינות, כמו למבדה – בליטוף שמן זית, פלפלים, חצילים וזוקיני קלויים, גבינת פטה ומוצרלה, או צ'ה צ'ה צ'ה – גבינת צאן ומוצרלה, זיתים שחורים שלמים, פטריות שמפיניון, קוביות עגבניות, עגבניות מיובשות ועלי בזיליקום. כמו כן, פיצות "קון קרנה" (עם בשר), כמו אינקהקולה – חזה אווז מעושן, פלפלים קלויים, ריבת בצל, גבינות פרמזן ומוצרלה, או ויוה פרון – נקניקיות צ'וריסו, בצלצלים, פטרוזיליה, ביצה וליטוף חרדל. ועוד..

צריכים את הטלפון של פיצה מטר? חייגו 1900-72-0068

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com