טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> פיצריות >> פיצה פדאל טלפון

פיצה פדאל *
1900-72-0068

באינדקס הפיצריות של ישראלפיצה פדאל הינה רשת פיצריות בצפון הארץ המונה למעלה מ- 12 סניפים, בהם: זכרון יעקב, בנימינה, חיפה, נשר, עתלית, פרדס חנה, קרית חיים, קרית אתא, קרית טבעון, קרית מוצקין ועוד. פיצה פדאל הינה רשת פיצריות כשרה, המספקת משלוחי פיצות בקריות בפרט, ובאזורים נוספים בצפון הארץ.

מודיעין טלפוני פיצה פדאל
במיוחד עבורכם, הקמנו שירות מודיעין חדש המאפשר לכם לקבל את כל המידע על רשת פיצה פדאל וסניפיה - בשיחת טלפון אחת בלבד. במקום לחפש בגוגל ביטויים כמו: "פיצה קרית אתא", "פיצות משלוחים בצפון", "פיצה קרית אונו" וכדו', אשר לא בהכרח יניבו את המידע הדרוש לכם, תוכלו מהיום לחייג אל מספר טלפון מרכזי אחד. השירות מאגד עבורכם את כל המידע הדרוש, ויספק לכם את המענה המושלם. בחיוג אל מספר הטלפון תוכלו: להזמין משלוחי פיצה, לברר על כתובות סניפים, שעות פתיחה, מחירים, תוספות, אזורי משלוח, מבצעים ועוד.

שירות מודיעין כללי לשירותכם
מודיעין טלפוני מתקדם וחדשני זה, מאפשר לכם גישה מהירה ואמינה אל כל המידע לו אתם זקוקים על מנת ליהנות מהפיצות המשובחות של פיצה פדאל. בשיחת טלפון אל השירות תוכלו לקבל את כל המידע גם אודות רשתות פיצריות נוספות ברחבי הארץ. מספר הטלפון המרכזי מושתת על מערכת חכמה לניתוב שיחות, אשר תכווין אתכם בלחיצות על מקשי הטלפון אל המידע הדרוש לכם. תוכלו להתקשר עם כל הסניפים וכל הרשתות, בלא צורך לחפש אחר מספרי טלפון שונים ולנהל שיחות טלפון מרובות. השירות מאפשר לכם ליהנות בקלות ובנוחות ממגוון הפיצות והשירותים של מיטב הפיצריות בישראל. כל המידע מאומת מול רשתות הפיצה וסניפיהן. ניתן לגשת אל שירות המודיעין בכל עת ובאמצעות כל מכשיר טלפון שיש ברשותכם.

צריכים את הטלפון של פיצה פדאל? חייגו 1900-72-0068

לקבלת שירותי מנעולן מוסמך בעתלית כנסו לאתר מנעולן בעתלית

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com