טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> פיצריות >> פיצה פרגו טלפון

פיצה פרגו *
1900-72-0068

באינדקס הפיצריות של ישראללרשת פיצה פרגו יש מוניטין רב שנים, את הפיצות שלה היא יוצרת מבצק איכותי ורוטב סודי, הרוטב הוא רוטב עשיר ועסיסי והגבינה איכותית ומשובחת .
הרשת מאוד מצליחה ובעקבות ההצלחה נפחו סניפים רבים רשת פיצה פרגו בנוסף לפיצות הטעימות תוכלו ליהנות ממגוון רחב של מטעמים ייחודיים.
במנות הראשונות ניתן ליהנות ממרק כתום מיניסטורנה או בצל ניתן גם לבחור מעסקיות סלטים, עסקיות פסטה, רביולי.
ניתן לבחור ממגוון המאפים זיווה, פוקצ'ה, מלוואח בתוספות מעולות, פוקצ'ות וחטיפי תימן: ג'חנון, זיווה וכמובן הפיצות המעולות המגיעות בכמה גדלים: L-8 משולשים, M-6 משולשים, S-4משולשים, XL- 8-12 משולשים.
לרשת יש עוד מגוון נישנושים מפנקים כמו: תפוח אדמה מוקרם, לחם שום בגדלים שונים, שקשוקה ובייגל טוסט.
לקינוח אתם יכולים לבחור בבואריה, מלבי, מוס שוקולד, קדאיף, סופלה שוקולד וזיווה נוטלה.
כפי שקראתם המאכלים הם ממטבחים שונים ומגוונים: מטבח איטלקי, מטבח תימני או שפשוט אתם יכולים לבחור בסלט מגוון הסלטים שיש לנו יווני, טונה, ערבי, סצילאני,פסטה בגודל גדול או קטן.
לפיצה פרגו יש עסקיות וניתן לערוך שם גם אירועים שונים.

צריכים את הטלפון של פיצה פרגו? חייגו 1900-72-0068

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com