טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> פיצריות

אינדקס הפיצריות בישראל 1900-72-0068


בישראל ישנן מאות פיצריות הפזורות ברחבי הארץ ומציעות לכם פיצות בשלל טעמים וגדלים. שירות מודיעין מתקדם וחדשני מאפשר לכם לגשת אל כל הפיצריות האהובות עליכם, בכל מקום בארץ, במהירות ובשיחת טלפון אחת. בעזרת השירות החדש, תוכלו להתעדכן בכל המבצעים, להזמין פיצה משלוחים וליהנות משירות אמין ומהיר.

כל הפיצריות – מודיעין טלפוני אחד
בחיוג אל שירות מודיעין זה, תגיעו אל מערכת חכמה לניתוב שיחות. המערכת תכווין אתכם בלחיצות פשוטות על מקשי הטלפון, ותוביל אתכם בין מירב המידע הקיים בה - אל המידע הדרוש לכם. מספר טלפון זה הינו מספר מרכזי בו תוכלו לקבל מידע נרחב אודות כל רשתות הפיצריות ברחבי הארץ: פיצה פרגו, פיצה בומבי דומינו, פיצריה קאסה דל פפה, פיצה כמעט חינם, פיצה פדאל ועוד. תוכלו לתקשר ישירות עם הסניפים של הרשתות, לבדוק פרטים, כגון: גדלי פיצה, מתכון מיוחד ללא גלוטן של בצק לפיצה, שעות פעילות, כתובות, אזורי משלוחים, מחירים, תוספות ועוד - בהתאם לכל אזור, רשת וסניף.

שירות מודיעין ארצי מתקדם
בשיחת טלפון אחת אל מודיעין טלפוני חדשני וכללי של פיצרייות ברחבי הארץ, תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם לפני הזמנת משלוח או יציאה לאכול פיצה. במקום לבזבז זמן יקר והוצאות מיותרות על נסיעות שווא, שיחות טלפון מרובות, חיפושים אחר סניפים, בדיקת אזורי משלוחים לפיצה – תוכלו לחייג אל מספר הטלפון המרכזי ולחסוך בזמן וכסף. תוכלו לברר על פיצות במרכז, פיצריות בדרום, פיצות זולות, פיצריות בצפון, משלוחים לפיצה, תוספות לפיצה, פיצות ללא גלוטן, פיצריות כשרות ועוד. כל המידע בשירות המודיעין מאומת מול הפיצריות והרשתות השונות. ניתן לגשת אליו מכל מקום, בכל עת ובאמצעות כל מכשירי הטלפון.

מרכז מידע ומודיעין של כל הפיצריות בישראל: 1900-72-0068

להלן חלק מהפיצריות אליהם תוכלו להגיע דרך שירות האינדקס הטלפוני:
טלפון דומינוס פיצה
טלפון פיצה האט
טלפון פיצה מטר
טלפון פיצה בומבי דומינו
טלפון פיצה פרגו
טלפון פיצה פצץ
טלפון פיצה קאסה דל פפה
טלפון פיצה כמעט חינם
טלפון פיצה פדאל

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com