ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> משרדי ממשלה >> טלפון פיקוד העורף

פיקוד העורף *
1900-72-0494
באינדקס כל שירותי הממשלה


רוצים לדעת מהן הנחיות פיקוד העורף למקרה של אסון? זקוקים למידע מקצועי שיכול להציל חיים במקרה של אסון טבע או תקיפת אויב? אולי מידע בנוגע למרחב מוגן, ערכות מגן או היתר בנייה מטעם פיקוד העורף? רוצים לדעת על תרגיל פיקוד העורף? הגעתם למקום הנכון. כאן תמצאו מידע שימושי של פיקוד העורף: טלפון פיקוד העורף, כתובת אתר פיקוד העורף, מודיעין, כללים, הנחיות ועוד.

פיקוד העורף – מוכנות לחירום באתר של פיקוד העורף יכולים האזרחים למצוא המון מידע שימושי, שכן הנחיות התנהגות מפורטות בעת שעת החירום. במדור מוכנות לחירום ישנן הנחיות התנהגות כלליות בשעת אסון, איום קונבנציונאלי, איום כימי או ביולוגי וכן הנחיות לעזרה ראשונה. בפיקוד העורף בטוחים כי התנהגות נכונה מול האיום היומיומי תציל חיים!

פיקוד העורף – ערכות מגן באתר של פיקוד העורף ניתן למצוא גם מדור של ערכות מגן: מידע כללי, סוגי הערכות, ועדת ערר, שאלות ותשובות נפוצות. מי שרוצה להצטייד בערכות מגן יכול לעשות זאת בשתי דרכים: בהגעה לתחנת חלוקה (על כך תקבלו מידע באתר או באתר דואר ישראל) או בהזמנת ערכה באמצעות שירות שליח עד הבית (השירות כרוך בתשלום של 25 שקל עד 2 ערכות ו- 40 שקל עבור 3 ערכות ומעלה).

פיקוד העורף – בינוי ותקינה במדור של בינוי ותקינה באתר של פיקוד העורף תמצאו מידע על רישוי ובנייה (פיקוד העורף הוא אחד הגורמים המעניקים היתרי בנייה בפרויקטים למגורים או בפרויקטים ציבוריים, מסחריים וכו'), מקלטים ברחבי הארץ (מקלטים ציבוריים ומקלטים פרטיים פלוס תקנות והפן הפלילי) ותקנות של פיקוד העורף במרחבים מוגנים: תקנות המחייבות התקנת מערכות אוורור וסינון, תקנות בנוגע לאיסור שימוש ברשתות מברזל, תקנות בנוגע להגדלת שטח המרחב המוגן הדירתי, הכנות להתקנת מערכות אוורור וסינון, תקנות ההתגוננות האזרחית.

פיקוד העורף – אסונות טבע פיקוד העורף מפרסם באתר הרשמי שלו גם תקנות וכללי התנהגות במקרה של אסונות טבע. מדובר על אסונות כמו רעידת אדמה (איך מתגוננים לפני ומה עושים אחרי), שריפה (סכנות, כיצד להתכונן וכיצד להיזהר), שיטפונות (כיצד להתכונן, להתגונן ולהתנהג נכון במקרה של אסון).

חייגו לפיקוד העורף בטלפון: 1900-72-0494
שיקום משרד הביטחון

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com