ויפאליס

פלמור *
1900-72-0497

באינדקס משלוחי הפרחים של ישראל


כולנו רוצים לפנק את בן או בת הזוג שלנו ולשלוח לו/לה זר של פרחים או חבילה מתוקה, יין או כל מארז מפנק ליום האהבה וכדומה
מחפשים את הטלפון של משלוחי זרים בעיר שלכם? דרך טלפון זה להגיע לחנות פלמור - flamour - תוכלו לבקש משלוחי פרחים בארץ וכן בינלאומיים דרך רשת של מעל 50 חנויות ורשתות שותפים.
Flamour בוחרים את החנויות שותפות שלנו בקפידה רבה ובהתאם לאיכות משלוחי הפרחים והזרים דואגים שלא תרד איכות הפרחים, רמת העיצוב היפה והגבוהה. משלוחי פרחים כדאי להתקשר ולהזמין לא רק ביום האהבה יום נישואין או בחגים,
נציגי שרות הלקוחות שלנו ישמחו לספק ולענות לכם על כל בקשה בנוגע להזמנתכם, נשמח לסייע בבחירת סידור הפרחים המתאים ביותר ליום ולסוג ההפתעה שתרצו לעשות.
האנשים בפלמור שמבצעים את סידור הפרחים הם בעלי ניסיון רב וישמחו לספק כל גחמה שלכם, גם אם מצאתם סידור הולם באתר האינטרנט אנו עדין נהיה נכין לכם אותו. משלוחי זרי פרחים בתל אביב או משלוח של פרחים בחיפה, ראשון לציון ירושלים וכל עיר או ישוב אחר, ניתן לברר זאת בטלפון של אתר משלוח הזרים כמו אתר זר פור יו ואחרים.

צריכים את הטלפון של פלמור? חייגו 1900-72-0497

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com