טיפטופ-סופר

פרחי חן *
1900-72-0497

באינדקס משלוחי הפרחים של ישראל


רוצים לתת למישהו יקר זר של נשיקות וחיבוקים?
מוזמנים להתקשר לקו הטלפון של פרחי חן ולהזמין את הדבר הקרוב ביותר – משלוחי פרחים או משלוח זר מתוק ליקיריכם. בשיחת טלפון אחת אל צוות המקצוענים של פרחי חן, תוכלו להזמין משלוח זרי פרחים, עציצים ומבחר של זרים מתוקים בעיצובים מטריפים, ולהפתיע ולשמח את קרוביכם.
רשת פרחי חן מאפשרת לכם כבר מעל 40 שנה ליהנות בחנויות בכל הארץ, כולל חנויות תל אביב, וגם בשירות האדיב באמצעות קו הטלפו, ליהנות ממשלוחים לכל רחבי הארץ של זרים של פרחים רעננים בכל צבעי הקשת, זרי כלה, זרים מתוקים, ועוד.
אם במקום משלוח זרי פרחים, אתם מעדיפים להפתיע עם משהו מקורי, תוכלו להזמין אצל פרחי חן גם משלוחים של זר מתוק, שכולל בתוכו שוקולדים, פרלינים, סוכריות ומגוון של דברי מתיקה איכותיים ומשובחים, אשר אף פעם לא נובלים, ונשזרים על ידי הצוות המיומן של פרחי חן באופן מיומן.
אצל פרחי חן תוכלו ליהנות גם מהזמנת משלוח של מגוון עציצים, צמחים וכלים מרשימים בכל מיני סגנונות וצבעים שיתאימו לכל טעם ולכל בית, ביניהם צמח האהבה וצמח הסחלב, אותם תוכלו לשלוח כמתנה לכל מקום בארץ.

צריכים את הטלפון של פרחי חן? חייגו 1900-72-0497

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com