טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> בתי מלון >> מלון פרימה טלפון

מלונות פרימה *
1900-720-577

באינדקס המלונות של ישראל


לרשת מלונות פרימה 9 בתי מלון ברחבי הארץ בהם 1,000 חדרי אירוח איכותיים ומעוצבים, בשלל רמות מחירים: תל אביב, ירושלים, אילת, ים המלח וטבריה. הרשת מציעה נופש אחר וייחודי, בכל ימות השנה ולכל סוגי הנופשים. גם אנשי עסקים, גם משפחות עם ילדים וגם זוגות בחופשות רומנטיות יכולים למצוא במלונות פרימה בדיוק את מה שהם חיפשו. הרשת מציעה לכם המון חבילות משתלמות, דילים, מבצעים והנחות במסגרת מועדון החברים של פרימה. כאן באתר אתם יכולים לחסוך לעצמכם המון זמן וטרחה וכבר עכשיו להזמין את חבילת הנופש החלומית.

מלונות פרימה – קונספט אחר
לרשת מלונות פרימה (Prima Hotels) 10 בתי מלון ברחבי הארץ המציעים חוויית אירוח עם קונספט ייחודי. לכל מלון ישנו קונספט עיצובי אחר והוא מציע חוויה שונה ממה שהכרתם. כך למשל, במלון ספא קלאב, מלון הספא היחיד מסוגו בים המלח, תזכו לחוויה מפנקת ברמה בינלאומית במלון פרימה מיוזיק באילת תזכו לאווירה מוזיקלית ואנרגטית. במלון פרימה המלכים בירושלים ממתינה לכם חוויה מלכותית קלאסית ובמלון פרימה רויאל חוויה תרבותית ואומנותית.

מלונות פרימה – נופש חלומי
רשימת מלונות פרימה כוללת 4 מלונות בירושלים: פרימה המלכים, פרימה פאלאס, פרימה רויאל ופרימה פארק. בים המלח 2 מלונות: אואזיס ים המלח וספא קלאב. בתל אביב תמצאו את מלון פרימה תל אביב, באילת – פרימה מיוזיק ובטבריה עוד 2 בתי מלון: פרימה גליל ופרימה TOO. באתר האינטרנט של פרימה תמצאו המון מבצעים ודילים כדאיים: מבצעים באילת, דילים לאילת, מלון בירושלים דילים הדקה ה- 90 , מלון ים המלח, מלונות בטבריה ועוד. לרשותכם גם אפשרות להצטרף למועדון החברים של מלונות פרימה ולהתחיל ליהנות מהנחות על חופשות בכל ימות השנה.

צריכים את הטלפון של מלון פרימה? חייגו 1900-720-577

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com