טיפטופ-סופר

צבר *
1900-727-281
באינדקס משרדי הנסיעות של ישראל


חברת נסיעות צבר היא אחת החברות הוותיקות בישראל בתחום תיירות הפנים והחוץ. לצבר יש המון מה להציע, בכל נקודה על פני הגלובוס, בכל ימות השנה וברמות מחירים שונות. כאן תמצאו את כתובת האתר של צבר, כתובת של הסניף הקרוב לביתכם, טלפון של שירות לקוחות או טלפון של מרכז הזמנות ארצי.

צבר – חברת תיירות מקבוצת ישראייר
מאז שהיא נוסדה בשנת 1989 חברת נסיעות צבר צברה קהל לקוחות נאמן וניסיון מקצועי בינלאומי. צבר שייכת לקבוצת ישראייר ומספקת ללקוחותיה שלל שירותים בתחום התיירות והנופש. החברה פונה ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים ופועלת בשני תחומים עיקריים: נופש בארץ (בתי מלון, טיסות לאילת, צימרים, בתי הארחה) וגם נופש בחו"ל (טיסות סדירות וטיסות שכר, בתי מלון, חבילות נופש, חבילת ספורט, שופינג, פרימיום, ספא, טיולים מאורגנים). לרשותם של לקוחות צבר מרכזי הזמנות עם מאות נציגים מנוסים ואמינים שממתינים ממש ברגע זה לקבלת הזמנה לכל יעד ובמחיר אטרקטיבי. כמו כן, לרשותם אתר האינטרנט של החברה בו ניתן למצוא כל דיל, כל עסקה וכל חבילת נופש.

צבר – סוכנות נסיעות, טיולים ונופשים
סוכנות נסיעות צבר מספקת ללקוחותיה מבחר עצום ועדכני של שירותי תיירות בארץ ובחו"ל. דרך צבר אפשר להזמין: דילים לחו"ל, חופשה בחו"ל, נופש בארץ, חופשה בארץ, חופש באילת, טיסות לאילת, טיסות לחו"ל, טיסות מוזלות, טיולים מאורגנים, שייט, חופשה בחגים, מלונות לדתיים, מלונות כשרים, אירוח בכפר נופש בחו"ל או בישראל, חבילת טיסה עם טיול שופינג במילאנו או פריז, דילים ליוון, דילים לברצלונה הכוללים כניסה למשחקי כדורגל וכו'. באתר האינטרנט של צבר אפשר למצוא מידע מקיף על כל היעדים בעולם וכמובן גם להירשם לדיוור ישיר כדי לקבל עדכונים חמים על דילים ומבצעים בארץ ובחו"ל.

צריכים את סוכן הנסיעות שלכם בצבר? חייגו 1900-727-281

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com