טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> שליחויות >> צ'יטה טלפון

צ'יטה שליחויות *
1900-72-72-76

באינדקס השליחויות של ישראל


שירות לקוחות צ'יטה
שירות לקוחות צ'יטה שם דגש על מהירות השליחויות. מהירות הנה בעלת חשיבות מכרעת כאשר מדובר בשליחויות עבור עסקים – משלוחים דחופים, משלוחים ללקוחות, הגשות לבתי המשפט או רשם החברות, ועוד – כל אלה רגישים בזמן וחברת שליחויות ששמה את מהירות השירות לקוחות במקום הראשון היא החברה היחידה שעמה כדאי לעבוד.

פנייה למוקד שירות לקוחות צ'יטה
שירות לקוחות צ'יטה בטלפון זמין במהלך כל השבוע בכדי לטפל בפניות לקוחות ולקבל את פניהם של לקוחות חדשים. במידה ואינכם מעוניינים לדבר עם נציג במוקד טלפוני, ניתן לפנות לשירות לקוחות באתר צ'יטה, תשובה מובטחת תוך 15 דקות במהלך שעות הפעילות.

עבור אלו המעוניינים במענה אישי בטלפון, ניתן להתקשר לשירות טלפוני צ'יטה וליהנות מחוויית שירות נעימה ויעילה. במוקד שירות טלפוני צ'יטה ניתן לקבל מידע מקיף על מגוון השירותים שמציעה החברה: החל ממשלוחים מהיום למחר, משלוחים אקספרס המגיעים תוך שעתיים ליעדם, שירות מסירות ואיסופים בהולים בטווח זמנים של שעה והגשות לבתי משפט, רשם החברות ועוד. במידה ואתם מעוניינים בחברה עם ניסיון מקיף בכל תחום השליחויות, מומלץ לפנות למוקד טלפוני צ'יטה לקבלת פרטים נוספים על אפשרויות השילוח.

בנוסף, החברה מפעילה אתר אינטרנט מתקדם שבו ניתן לבצע מעקב צמוד אחר השליחויות ומצמידה מוקד טכני בטלפון על מנת לעזור ללקוחות להפיק את המיטב מהשירותים המתקדמים. במוקד טכני צ'יטה ניתן לקבל תמיכה מרחוק בזמן אמת וליהנות מהסברים מפורטים על אופי השימוש בשירותי האתר והחברה בכלל.

לקבלת הסברים נוספים, ביצוע הזמנות וכן בקשות מיוחדות כגון הצמדת שליח אישי בתשלום חודשי, ניתן להתקשר למוקד שירות טלפוני צ'יטה בימים א-ה' בין 8 בבוקר ל 18 בערב בטלפון: 1900-72-72-76

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com