ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> בר מים >> צלול טלפון

צלול *
1900-72-00-35
באינדקס חברות ברי המים של ישראלצלול – מים צלולים לרוויה

בין אם חם בחוץ ובין אם מזג האוויר סגרירי, כמה כיף לדעת שיש בקרבת מקום, בבית או בעבודה, מתקן מים שבלחיצת כפתור ירווה אתכם במים צלולים וקרים.

מעתה פשוט צריך להתקשר למספר טלפון 1900-72-00-35 ולקבל מענה מקצועי ומהיר משירות הלקוחות של צלול, בין אם אתם לקוחות קיימים ובין אם לקוחות חדשים.

צלול – מגוון אפשרויות של מתקני מים, מיני בר ועוד

חברת צלול משווקת למגזר הפרטי, העסקי והמוסדי מגוון של מערכות מים וציוד לשתייה, טיהור מים והשבחת מים.

צלול מאפשרת לכם ליהנות ממגוון של פתרונות המאפשרים ליהנות ממים צלולים ולסייע במניעת אבנית, הכוללים פילטר מים, מסנני מים לסינון מים, סנן מים, קולרים למים קרים, מתקני מים, בר מים, מיני בר, מרככי מים ומערכות אוסמוזה הפוכה.

שירות לקוחות צלול

אז גם אתם רוצים ליהנות ממתקני מים של צלול ולהרוות את צמאונכם במים הצלולים של צלול? יש לכם כבר מתקני מים או מערכות מים, בר מים, מסנני מים או פילטר מים של צלול, זקוקים לתחזוקה או לשירות לקוחות? פשוט לצלצל למספר טלפון 1900-72-00-35, והמים הצלולים אצלכם בכוס.

צריכים את הטלפון של צלול? חייגו 1900-72-00-35

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com