ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> פיצריות >> פיצה קאסה דל פפה טלפון

פיצה קאסה דל פפה *
1900-72-0068

באינדקס הפיצריות של ישראלקאסה דל פפה הינה רשת פיצריות הפועלת זה למעלה מ – 30 שנה, ולה סניפים רבים ברחבי הארץ: קאסה דלפפה פיצה בחולון, רעננה, טירה, רחובות, טייבה, בת ים, ראש העין, אשקלון, קרית מלאכי, פרדס חנה, תל אביב, הוד השרון, חדרה, פיצה דל פפה קרית תעופה, הרצליה, רמת גן, להבות חביבה, כרכור, כפר סבא, ירושלים, גדרה, אשדוד ועוד. פיצה פפה ידועה במגוון התוספות הרחב שלה ובטעמה העשיר, ולאחרונה הרחיבה כמה מסניפיה לכדי מסעדות של ממש.

מודיעין טלפוני קאסה דל פפה
שירות מודיעין חדש מאפשר לכם, בשיחת טלפון אחת, להגיע אל כל המידע והסניפים של רשת קאסה דל פפה. במקום לחפש: "פיצות בת ים", "דל פפה פיצה", "קסה דל פפה פיצה חולון" וכדו', מהיום תוכלו לחייג אל מספר טלפון מרכזי וחכם, אשר ייתן לכם את המענה הדרוש לכם. בחיוג אל מספר הטלפון תוכלו: להזמין משלוחי פיצה, לברר על כתובות סניפים, מחירים, מבצעים, תוספות, שעות פתיחה ועוד.

שירות מודיעין כללי להנאתכם
מודיעין טלפוני חכם ומתקדם מאפשר לכם לגשת אל כל המידע לו אתם זקוקים בכדי ליהנות מהפיצות המשובחות של קאסה דל פפה, וכן, של רשתות פיצריות נוספות, ברחבי הארץ. בשיחת טלפון יחידה אל מספר הטלפון המרכזי, מערכת חדשנית לניתוב שיחות תכווין אתכם בקלות אל המידע הדרוש לכם. בלחיצות פשוטות על מקשי הטלפון תוכלו לתקשר עם כל הסניפים, בלא צורך לחפש אחר מספרי טלפון שונים לכל רשת או סניף. השירות מאפשר לכם ליהנות בקלות ממגוון הפיצות והשירותים של מיטב הפיצריות בישראל. כל המידע הניתן מאומת מול רשתות הפיצה וסניפיהן השונים. ניתן לגשת אל שירות המודיעין בכל עת ובאמצעות כל מכשיר טלפון שיש ברשותכם.

צריכים את הטלפון של פיצה קאסה דל פפה? חייגו 1900-72-0068

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com