ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> בתי קולנוע >> קולנוע לב טלפון

קולנוע לב *
1900-72-0220

באינדקס בתי הקולנוע


לב היא רשת בתי קולנוע אשר הוקמה ב1981 עם הקמת קולנוע לב הראשון בתל אביב. רשת לב הינה רשת ייחודית בנוף הקולנועי הישראלי. סרטי קולנוע לב הינם סרטי איכות שאינם נחשבים קולנוע "מיינסטרים" הוליוודי, וזו היתה גם מטרתם של נורית ואיז'ו שני, כשהקימו את לב קולנוע תל אביב, הסניף הראשון של הרשת. כיום לרשת 7 סניפים ברחבי הארץ: קולנוע לב תל אביב, הנקרא גם קולנוע דיזינגוף וממוקם במתחם דיזנגוף סנטר, קולנוע לב מנדרין - חוף הצוק תל אביב, קולנוע לב רמת גן – קניון ביאליק רמת גן, קולנוע לב דניאל – הרצליה פיתוח, קולנוע לב סמדר – ירושלים, קולנוע לב אבן יהודה –קניון אבן יהודה, וקולנוע לב עומר הממוקם בישוב. בצפון הארץ אין לרשת בית קולנוע ובשביל הקרנות סרטים לב משתמשת באודיטוריום של מוזיאון טיקוטין לאמנות יפנית, בחיפה.

שירות מודיעין - קולנוע לב
מודיעין טלפוני ייחודי ומתקדם, אליו תגיעו בחיוג אל טלפון , מציע לכם דרך מהירה וחדשנית לקבלת מידע אודות בתי קולנוע לב ברחבי הארץ. בשיחת טלפון אחת בלבד תוכלו לקבל את כל הדרוש לכם לתכנון הבילוי, מבלי לבזבז זמן יקר ולשגות במידע לא אמין. במספר הטלפון המצורף תוכלו לברר אודות הסרטים המוקרנים ברשת לב, מקומות פנויים, הזמנת כרטיסים, ימים ושעות הקרנה ועוד.

מודיעין טלפוני לאיכות השירות
שירות מודיעין מתקדם זה מושתת על מערכת טכנולוגית חכמה לניתוב שיחות. בחיוג אל טלפון, תכוון אתכם המערכת, בלחיצות מקשי הטלפון, אל המידע הנחוץ לכם. מספר טלפון זה הינו מספר מרכזי, בו תוכלו לקבל מידע על בתי קולנוע לב ובתי קולנוע נוספים ברחבי הארץ. כל שעליכם לעשות הוא להרים את הטלפון ולהתקשר.

צריכים את הטלפון של קולנוע לב? חייגו 1900-72-0220

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com