ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> קופונים

אינדקס אתרי הקופונים של ישראל 1900-720-567


בא לכם לאכול במסעדת גורמה איכותית ולשלם רק חצי מחיר? מחפשים מתנה מפנקת ליקירכם שגם תשאיר לכם עודף? חולמים על חופשה באילת או בחו"ל ומחפשים דילים ומבצעים חמים? מדוע שלא תבדקו מה מציעים לכם אתרי מכירות וקופונים? כאן באתר תמצאו מידע מקיף אודות האתרים המובילים בארץ: באליגם, Buy 2, גרופון, Walla shops, 1 פלוס , ביג דיל, יומי יומי, הדיל היומי, שווה. כתובת האתר, טלפון, מודיעין, שירות לקוחות – כאן יש את כל הפרטים.

אתרי מכירות וקופונים – הדבר החם ברשת
אתרי מכירות וקופונים הם הדבר החם היום ברשת האינטרנט העולמית והישראלית בפרט. אלינו הם הגיעו לפני כחמש שנים, כמו כל הטרנדים הטובים – מאמריקה, ובפרק זמן יחסית קצר כבשו מיליוני בני אדם שמידי יום מחפשים באתרי מכירות וקופונים דילים שווים, הטבות והנחות על שלל מוצרים ושירותים. קופונים למסעדות, קופון ספא, קופונים באילת, קופון הנחה בחנויות ספרים, חנויות לכלי בית, רשתות מזון, אופנה, הנעלה, תכשיטים, גאדג'טים, אלקטרוניקה – את כל אלה ועוד תמצאו באתרים המכירות ותוכלו ליהנות מהנחות של עשרות אחוזים על המוצר המבוקש. לעיתים מדובר בהנחה של 50% ולעיתים אף יותר.

אתרי מכירות וקופונים – איך זה עובד
אתרי מכירות וקופונים פועלים על פי העיקרון של קנייה קבוצתית. לקבוצה כידוע יש כוח מיקוח רב לכן בעלי עסקים מציעים לקבוצות הנחות מאוד משמעותיות. כדי להצטרף לאחת הקבוצות כל מה שצריך זה להירשם באתר הקופונים ולבצע את הרכישה. אתם למעשה תבצעו את הרכישה באמצעות האתר ותקבלו קופון איתו תיגשו לחנות ותקבלו את המוצר או את השירות המבוקש. בעסקה כזו כל הצדדים יוצאים מורווחים: הרוכשים מקבלים הנחות והטבות המתורגמות בחיסכון כספי ניכר, בעלי העסקים זוכים לחשיפה מיידית עצומה ובעלי אתרי קופונים מקבלים מידי יום עשרות אלפי גולשים ייחודיים.

צריכים את מוקד אתרי הקופונים? חייגו 1900-720-567

להלן חלק אתרי הקופונים אליהם תוכלו להגיע דרך שירות האינדקס הטלפוני:
טלפון 1 פלוס 1
טלפון buy2
טלפון באליגם
טלפון ביג דיל
טלפון גרופון
טלפון הדיל היומי
טלפון יומי יומי
טלפון שווה

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com