שיער דליל
שירות לקוחות >> משקאות >> קוקה קולה טלפון

קוקה קולה - טלפון שירות לקוחות:
1-900-720-107


חברת קוקה קולה (coca cola) היא יצרנית המשקאות הגדולה בעולם, ופועלת מאז שנת 1892. החברה הוקמה בארצות הברית, והיא בעלת שותפויות עסקיות בכל המדינות בהן היא פועלת. המשקה המוגז שהיא משווקת ידוע בזכות טעמו הייחודי, והמותג העולמי coca cola הוא מהמפורסמים ביותר בעולם. בנוסף, החברה משווקת גם משקאות קרים מסוג התה והקפה.

שירות לקוחות טלפוני בחברת קוקה קולה ישראל
חברת קוקה קולה מעמידה לרשות לקוחותיה מערך שירות לקוחות טלפוני, העונה לשאלותיהם וטענותיהם השונות של הפונים. מוקד הטלפון של החברה הוקם כדי להיות עם הלקוחות בקשר צמוד, ובכך להעמיק את היחסים הבריאים ביניהם. קוקה קולה מאמינה כי יש להתייחס לכל פניה של לקוח באשר היא, וכן להעניק לו תחושה שהוא יכול ליצור קשר בכל עת עם מספר הטלפון של החברה.

המלצות לפני הפנייה למוקד הטלפון של קוקה קולה
פעמים רבות פונים אנשים למוקד שירות לקוחות בדבר מוצר כלשהו, אך לא שומרים את המוצר, או שלא יודעים את הפרטים עליו. לפני ההתקשרות עם מספר הטלפון של החברה, מומלץ להכין מראש את שם המוצר המדויק, תאריכי הייצור והתפוגה שלו, ציון מקום הקניה וברקוד המוצר. על ידי מתן הפרטים הנכונים, יהיה קל ומהיר יותר לטפל בפניה בצורה הטובה ביותר.

המספר של קוקה קולה - שירות לקוחות מעל הכל
בחברת קוקה קולה רואים חשיבות רבה בקיומו של מוקד שירות לקוחות אנושי מקצועי, המתייחס לכל מקרה במלוא הרצינות, ופועל במרץ לקידום הטיפול בו. החברה מעודדת את הקשר עם מספר הטלפון של החברה, ורואה בו את ערוץ התקשורת האישי והזמין ביותר, ולכן גם המקצועי והחשוב מכולם.

לשירות הלקוחות של קוקה קולה חייגו 1-900-720-107

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com