טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> בתי מלון >> מלון קלאב הוטל טלפון

מלונות קלאב הוטל *
1900-720-577

באינדקס המלונות של ישראל


סוויטה מאובזרת במלון יוקרה לשבוע במחיר של חדר קטן ליום – זה מה שמציעה לכם רשת מלונות קלאב הוטל. אך לא רק את זה - גם שירות מעולה שיש רק במלונות פאר וכמובן אטרקציות מרתקות לכל המשפחה (במיוחד לילדים ובמיוחד בחופשות ובחגים). למעשה, הרעיון לנופש מסוג אחר, כמו כל קודמיו שכבר השתרשו כאן בארץ, הגיע אלינו מאמריקה שם השיטה הזו עבדה כבר עשרות שנים בהצלחה רבה. אנחנו כמובן מייד אימצנו אותה וכיום נהנים מחופשות מפנקות ואיכותיות בלי לפשוט רגל או לקחת הלוואה מהבנק. רוצים לקבל עוד פרטים על רשת מלונות קלאב הוטל: כתובת, טלפון, מבצעים, דילים והטבות? כאן תמצאו כל מה שחיפשתם.

מלונות קלאב הוטל – תרבות הנפש החדשה
לפני כשלושה עשורים, כשרשת מלונות קלאב (Club Hotel ) הוטל פתחה את שעריה לקהל הרחב היא שמה לה למטרה ליצור תרבות נופש חדשה בישראל. היא מציעה לנופשים סגנון אירוח גמיש וידידותי המתבטא בסוויטות משפחתיות גדולות עם כמה חדרים בהם טלוויזיות ומיטות נוחות, מטבחים מאובזרים, בריכות שחייה, מועדוני ספא המציעים שלל פינוקים וטיפולים, צוותי בידור, אטרקציות לילדים והרשימה עוד ארוכה. כל אחד יכול למצוא באחד ממלונות קלאב הוטל את כל מה שהוא אוהב, בכל ימות השנה ובמחירים נמוכים בהרבה מהמקובל בענף המלונאות.

מלונות קלאב הוטל – שלל פינוקים ואטרקציות
רשת מלונות קלאב הוטל מציעה לרשותכם כמה בתי מלון: קלאב הוטל אילת, קלאב אין אילת, קלאב הוטל טבריה וגם קלאב הוטל לוטרקי ביוון. קלאבהוטל ידועה כמציעה את המבצעים הכי אטרקטיביים בענף המלונאות, בכל ימות השנה וגם בחגים. באתר של הרשת אתם יכולים למצוא: דילים של דקה ה- 90, מבצעים, הנחות והטבות לארגונים, לוועדי עובדים ולמועדוני חברים. אתם יכולים לקרוא על נופש באילת, נופש בטבריה וכו'.

צריכים את הטלפון של מלונות קלאב הוטל? חייגו 1900-720-577

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com