ויפאליס

קנגורו *
1900-720-562

באינדקס חברות הגרר ישראל


חברת קנגורו שירותי גרירה וחילוץ רכבים היא אחת החברות הגדולות כיום בישראל בתחום זה. החברה מעניקה לציבור הנהגים שלל פתרונות ומוצרים מתקדמים: שירותי רכב, שירותי דרך, שירותי גרר, גרר קטנועים, חילוץ אופנועים, חילוץ מהשטח, חילוץ ג'יפים וטרקטורונים, החלפת שמשה, תדלוק, החלפת פנצ'ר, רכב חלופי ועוד. כאן באתר תמצאו מידע שימושי מקיף אודות החברה: כתובת, טלפון, מוקד שירות לקוחות, כתובת אתר האינטרנט וכו'.

קנגורו – חברה מקצועית עם ניסיון
חברת קנגורו נוסדה בשנת 2004 במטרה לחולל מהפכה בתחום שירותי גרירה, חילוץ ומכונאות לרכב, בעיקר בזכות הניסיון הרב שלה אותו היא הביאה מארה"ב. שם היא עסקה בתחום החילוץ והגרירה שנים רבות ורכשה מאות אלפי לקוחות מרוצים. לפני מספר שנים את המשך פעילותה היא העבירה לישראל וכיום נחשבת לאחת מהחברות הגדולות והמקצועיות ביותר.

קנגורו – חברה אמינה עם צי רכבים חדישים
ברשותה של קנגורו שירותי גרירה וחילוץ 2 משאיות חירום חדשות הממוקמות בצפון הארץ ובמרכזה שמטרתן לתת מענה מהיר ומקצועי במקרה של אי הענות מצד קבלני המשנה. לחברה יש גם עשרות רכבים פרטיים המיועדים למקרים של תביעות רכב חליפי, זאת למקרה שלחברות השכרה לא ימצא רכב חלופי עבור הלקוח. כמו כן, לחברה ישנם ספקי השמשות המובלים בארץ אשר הוכיחו את עצמם במהירות ובשירות מקצועי אדיב.

קנגורו – שלל שירותים מתקדים
קנגורו שירות גרירה וחילוץ מעניקה את שירותיה המגוונים למנויים דרך סוכני הביטוח. מנוי שנתי כולל גרירה, שמשות, רכב חליפי ורדיו דיסק. בנוסף לכך החברה מעניקה את השירותים הבאים: שירותי רכב, שירותי גרר, גרר קטנועים, חילוץ אופנועים, תדלוק, תיקון פנצ'ר ועוד. באתר של החברה, בעלי סיסמה וקוד כניסה, יכולים למצוא המון מידע שימושי: סטאטוס הזמנה, מחירון, שירותים, מבצעים וכו'.

צריכים את הטלפון של קנגורו? חייגו 1900-720-562

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com