טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> שליחויות >> קנגורו טלפון

קנגורו שילוח *
1900-72-72-76

באינדקס השליחויות של ישראל


שירות לקוחות קנגורו
קנגורו הנה אחת מאותן החברות אשר מבינות שנוחות השירות ללקוח הנה הדבר החשוב ביותר ולכן, כחברת שליחויות מקצועית, מעמידה עבור לקוחותיה מערך שירות לקוחות מתקדם וברור הכולל חטיבות נפרדות בכדי לתת יחס אישי לכל סוג לקוח, מוקד טלפוני, מרכז מיון ממוחשב ואתר אינטרנט המאפשר מעקב אישי אחר שליחויות שהוזמנו.

שירות לקוחות יעיל עם קנגורו
שירות שליחויות מבית קנגורו הנו קודם כל שירות מהיר – ניתן לבצע שליחויות מהיום ולהיום בכל חלקי הארץ. שירות לקוחות קנגורו אף הוא מסוגל לספק מידע מפורט ללקוח באופן מיידי בזכות מרכז המיון הממוחשב של החברה המאפשר בקרה ושליטה מלאה בכל מערכות המשלוחים.

אך היתרון הגדול שלו הוא, כאמור – הנגישות הגדולה שיש ללקוח לכל המידע שהוא צריך בכדי לבצע את השליחויות שלו בצורה הטובה ביותר.

מוקד שירות קנגורו מציע זמינות גבוהה ללקוחות על מנת לקבל מידע על שירותי השליחויות השונים שמציעה החברה:
• ניתן לפנות למוקד טלפוני קנגורו על מנת לקבל שירותי שליחויות רגילים מהיום להיום או מהיום למחר בכל חלקי הארץ
• בשירות טלפוני קנגורו אף ניתן לקבל מידע מקיף, כולל תעריפים עבור דיוור עסקי בתחומי גוש דן, הכולל שליחויות רגילות ואף חבילות קלות
• כמו כן, מוקד שירות קנגורו מטפל גם בחברות המציעות מוצרי שיווק ישיר – חלקות חבילות אל בית הלקוח.בקנגורו מבינים עד כמה חשוב לשמור על רמה גבוהה כאשר מספקים מוצרים ללקוחות ולכן מומלץ לחברות העוסקות בשיווק ישיר לפנות בטלפון ישירות ל מוקד שירות לקוחות קנגורו על מנת להתקשר עם אחת החברות המובילות בתחום השליחויות בארץ.

לבירור מידע נוסף על השירותים המגוונים שמציע קנגורו ללקוחותיה, לשם ביצוע הזמנות או לקבלת הסברים על מעקב אחר הזמנות קיימות באתר, מומלץ לפנות לשירות טלפוני קנגורו בטלפון: 1900-72-72-76

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com