ויפאליס

קניון הזהב *
1900-720-575

באינדקס הקניונים של ישראל


קניון רמת אביב הוא אחד הקניונים המפוארים ביותר בישראל. בנוסף לבית הקולנוע המפואר, מסעדות ובתי קפה שיש בתחומו, פעילויות לילדים ולכל המשפחה, קניון רמת אביב מציע עשרות חניות של מותגים בינלאומיים. אם אתם מחפשים מידע אודות קניון רמת אביב, סניף ארומה, קפה קפה סניפים, מרכז קניון רמת אביב, טלפון, כתובת, שירות לקוחות, שעות פתיחה, מודיעין ועוד – כאן תמצאו את כל מה שאתם צריכים במקום אחד ובלחיצלכל מי שמחפש קניונים בראשון לציון, חנויות בראשון לציון, סרטים ראשון לציון, מסעדות, בתי קפה או פעילויות עם ילדים בראשון לציון – מוזמן להגיע לקניון הזהב. זהו הקניון הגדול ביותר בישראל שבשטחו פועלים מאות עסקים מתחומים שונים. הקניון, ששוכן באזור התעשייה המערבי של העיר, ממוקם באזור נגיש מאוד לצירי תנועה ראשיים (כביש 4 ונתיבי איילון) ולנתיבי תחבורה ציבורית. כאן באתר אתם יכולים למצוא כל המידע השימושי אודות קניון הזהב: טלפון, כתובת, שירות לקוחות, שעות פתיחה, מודיעין וכו'.

קניון הזהב – ראשון לציון
קניון הזהב – ראשון לציון הוא אחד הקניונים הוותיקים בישראל שכן הגדול ביותר כיום בארץ. הוא פתח את שעריו בשנת 1993, כעבור 3 שנים הורחב בפעם הראשונה, אחר כך שוב הורחב בשנת 2004 ובשת 2007 שוב כאשר נוסף לו מתחם ייחודי וראשון מסוגו בישראל – מתחם ילדים ותינוקות. רק המתחם החדש הזה כולל 20 חניות המתמחות במוצרי ילדים ותינוקות. בקניון עצמו אפשר למצוא עוד כ- 300 עסקים וחניות בתמהיל שונה ומגוון: רשתות אופנה, הלבשה, הנעלה, תכשיטים, ספורט, אופטיקה, מוצרי בית, טיפוח ויופי וכמובן מסעדות, בתי קפה ועוד שלל מתקני בידור לכל המשפחה. כמו כן, לרשותם של המבקרים 1,750 מקומות חנייה ללא תשלום.

קניון הזהב – פעילויות
בקניון הזהב בראשון לציון אפשר למצוא המון אטרקציות לכל המשפחה וכמובן לערוך קניות של המותגים והחברות הטובות ביותר בשוק. כך למשל, בנוסף לשורה ארוכה של מותגי אופנה אפשר למצוא בקניון פארק שעשועים בשם פלטינום הכולל שולחנות Multi touch, אצטדיון כדורגל אינטראקטיבי, מנהרת תעתועים מסתובבת, עמוד מודעות ממוחשב, עמדות X-BOX Kinect ועוד. בקניון ישנה גם משחקיית הזהב, משחקיית הג'ימבורי הענקית לילדים מכל הגילאים ועוד שלל אירועים ופסטיבלים לילדים ולכל המשפחה.

צריכים את הטלפון של קניון הזהב? חייגו 1900-720-575

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com