טיפטופ-סופר

אינדקס הקניונים של ישראל 1900-720-575


קניונים הם מקום הבילוי האולטימטיבי לכל המשפחה. בכך היום כבר לאף אחד אין ספק. והכל בזכות היצע מגוון של בילויים, משחקים, תרבות, מסעדות וכמובן קניות. כל אחד יכול למצוא לעצמו משהו שהוא אוהב וצריך: סרט טוב, קניות של בגדים, תכשיטים, אופטיקה, אופנה וספורט, יש גם אימון במכון כושר, בילוי עם ילדים במתחם משחקים, ארוחה טובה במסעדה או סתם כוס קפה בבית קפה, טיפול קוסמטי בדוכן אקספרס ורשימת האטרקציות אותן מציעים הקניונים היא ארוכה. ומה שאנחנו מציעים לכם – זה לחסוך זמן בחיפושים אודות קניון זה או אחר בארץ ולהשקיע אותו בבילוי מהנה עם כל המשפחה. כאן תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם: רשימת קניונים, טלפון, כתובת, שירות לקוחות, שעות פתיחה, מודיעין ועוד.

קניונים – עשרות קניונים ברחבי הארץ
ברחבי הארץ פועלים היום עשרות ואפילו מאות קניונים ומרכזי מסחר ממוזגים, מעוצבים, עמוסים בכל טוב. קניון איילון ברמת גן, גרנד קניון – חיפה, קניון הזהב – ראשון לציון, קניון עזריאלי – תל אביב, קניון רמת אביב, קניון עזריאלי חיפה, קניון מלחה - ירושלים, קניון עזריאלי – גבעתיים, קניון רננים – רעננה, קניון חולון, קניון ערים, קניון עיר ימים, קניון בחיפה, קניון רחובות, קניון שרונים, קניון שבעת הכוכבים, קניון קרית אונו, קניון ארנה, קניון פתח תקווה, קניון במודיעין, קניון כפר סבא והרשימה עוד ארוכה.

קניונים – חווית תרבות, בילוי וקניות
בקניון איילון ברמת גן, לדוגמה, לרשותם של המבקרים עומד מתחם קולנוע משוכלל עם 15 אולמות צפייה איכותיים במיוחד. קניון גרנד חיפה מציע את מתחם השעשועים לילדים הגדול ביותר במדינה שהוא גם מקורה וממוזג בכל ימות השנה. בקניון הזהב בראשון לציון, בנוסף למאות העסקים הפועלים בתחומו ומציעים את מרכולתם למבקרים, נפתח לאחרונה המתחם הראשון מסוגו בארץ בתחום מוצרי ילדים ותינוקות. בקניון רמת אביב תמצאו תערוכות אומנות, סדנאות איפור וסטייל.

צריכים את הטלפון של הקניון שלכם? חייגו 1900-720-575

להלן חלק מהקניונים אליהם תוכלו להגיע דרך שירות האינדקס הטלפוני:
טלפון גרנד קניון חיפה
טלפון קניון רננים
טלפון קניון רמת אביב
טלפון קניון הזהב
טלפון קניון עזריאלי גבעתיים
טלפון קניון עזריאלי חיפה
טלפון קניון עזריאלי תל-אביב
טלפון קניון מלחה
טלפון קניון איילון

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com