ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> בתי מלון >> מלון קראון פלאזה טלפון

מלונות קראון פלאזה *
1900-720-577

באינדקס המלונות של ישראל


רוצים לצאת עם המשפחה לחופשה חלומית באילת? מחפשים דילים אטרקטיביים של הדקה ה- 90? איכות ושירות מעולה חשובים לכם? מדוע שלא תבדקו מה מציעים לכם מלונות קראון פלאזה? לרשת למעלה מ- 10 בתי מלון שונים ברחבי הארץ והיא מציעה המון חבילות נופש במחירים כדאיים במיוחד. כאן תמצאו מידע מקיף אודות קראון פלאזה: בתי מלון, מלון באילת, מלון בירושלים, מלון בתל אביב, מלונות בים המלח, מבצעים באילת וכמובן מידע שימושי כמו טלפון, כתובת ולינק לאתר האינטרנט הרשמי של הרשת.

מלונות קראון פלאזה – החברה
רשת מלונות קראון פלאזה (CROWNE PLAZA) הכוללת היום גם את רשת הולידיי אין, החלה את דרכה בשנת 1992. אז היא הייתה חברת "מלונות אפריקה ישראל בע"מ" של קבוצת אפריקה ישראל השקעות וכללה מלון אחד בלבד. כיום לחברה 3,000 מלונות ברחבי העולם כאשר 10 מתוכן נמצאים בארץ וממותגים תחת שמות של קראון פלאזה, הולידיי אין ו-AFI פטיו אילת. המותג קראון פלאזה עוסק באירוח יוקרתי ועסקי המותג הולידיי אין מיועד במיוחד לחופשות משפחתיות וחופשות עם ילדים ואילו מלון פטיו אילת הוא מלון אקספרס הפונה לצעירים. לחברת מלונות אפריקה ישנם עוד כמה מרכזי אירוח ונופש: מרכז הספא של מרחצאות חמי טבריה ופארק האטרקציות עיר המלאכים באילת.

מלונות קראון פלאזה – הנופש
ברשימת מלונות קראון פלאזה תמצאו: קראון פלאזה סיטי סנטר תל אביב, קראון פלאזה תל אביב, קראון פלאזה אילת, קראון פלאזה ים המלח, קראון פלאזה ירושלים, קראון פלאזה חיפה, קראון פלאזה אשדוד וקראון פלאזה אשקלון. מבין מלונות אלה: קראון פלאזה סיטי סנטר במתחם עזריאלי בתל אביב, קראון פלאזה תל אביב, קראון פלאזה ירושלים וחיפה הם מלונות עסקיים המספקים מגוון שירותים מתקדמים לאנשים עסקים מחו"ל ומישראל. המלונות האחרים מציעים אירוח מפנק לכל המשפחה הכולל המון אטרקציות וימי כייף.

צריכים את הטלפון של מלונות קראון פלאזה? חייגו 1900-720-577

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com